Ongesigneerd omstreeks 1930, waarschijnlijk Russische school, portret van een oudere vrouw(beschadigd) olieverf op paneel 50x73cm Cond:R
Prachtige antieke waaier in vitrine omstreeks 1800 beschilderd met landschap (gouache) en figuren, gemaakt van bewerkt been in goede originele staat, 33x54x5cm
Gemengde techniek 17e/18e eeuw voorstelling met drie putti, een met sikkel, een met wijnglas, en een met tamboerijn, in goede staat. gemengde techniek op papier 17x20 cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd C.de Bruijn? omstreeks 1930 Hollands havengezicht, olieverf op linnen 50x70 Cond: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919, zomers landschap met bomen, olieverf op linnen. Cond:G 61x48 cm
Prachtige 17e/18e eeuwse sepia tekening met diverse naakte figuren gesigneerd met een sterretje rechts onder( onderkant verkleurd en rechtsonder wormgaatjes) 29x20cm Cond:R/G
J.Haak 1989 stilleven met paddestoelen olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Twee 18e eeuwse etsen naar gravures van Johann Elias Ridinger (1698-1767), beide beschadigd en vochtvlekken, etsen op papier 65x46cm Cond:M
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Ewald Jorzig Duitse School 1905 - 1983), olieverf op linnen, boerenhoeve 77x90cm. Cond.: G
Oud Affiche Toulouse Flautrec 1954, beschadigd, drukwerk op papier, Cond:M 50x70cm
Wolfgang Reinke, Berlijn '95 Duitse school, abstracte compositie, acryl op papier, 58x51cm Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vossenjacht, olieverf op paneel. 153x75
Ongesigneerd omstreeks 1880 waarschijnlijk W.Lammers, hoenderhof, olieverf op paneel 14x10.5 Cond:G