Hans Seitner ( 1897 - 1968 Wien), olieverf op paneel, bei Salzburg gegen Watzmann 48x24cm. Cond.: G
Eric Wittenberns ( 1951 Ampenam Indonesië): 7x etsen (litho) en 1x tekening (kat Marjolein), grafiek op papier en tekening op papier ca. 16-30cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1900 landschap in de stijl van Barbizow, olieverf op linnen 19x24 Cond:G
Duitse landkaart 17e eeuw, ets op papier, "Ducatus Wurtenberg cum Territoriis conterminis designatio eura et symtibus Matthaei Sentferi" (moetranden zijn afgeknipt) 57x50cm. Cond.: R
von Reihfritz ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, bospad 42x30cm. Cond.: G
Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G
Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G
Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G
Twee 18e eeuwse gravures, Joc. Marianus sculp., betreffende Hollandse zeeslagen: 1x gevecht tussen Hollandse fregatten Castor en Engelse fregatte "Mai 1781 Kaap St. Marie", en 1x slag op Doggersbank, ...
J. Waleput 1951 (Belgische School), olieverf op linnen, paardenwagen over brug 70x80cm. Cond.: G
Arthur Navez ( 1881 - 1931 Franse School), aquarel op papier, dorpsstraat 28x24cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Franse roodgekleurde etsen met putti, Boucher pinx Demarteau nr. 109-110 (vochtvlekken) 39x28,5cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuws Haagse school, jongen met schep op straat, aquarel op papier 16,5x10cm Cond:G
Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G
G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G
Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G
Ets 18e eeuws G.P.Rugendas pinx Christiana Rugendas Sculp et excud Aug. vindel, reiziger te paard, ets op papier 14,5x13 Cond:R/G
Gravure 18e eeuws naar een schilderij van David Teniers gegraveerd door (ai Testolini) dansende figuren op vioolmuziek, gravure op papier. 21x16,4 Cond:R
Onduidelijk gesingeerd (Jan Certan?) stilleven, aquarel op papier 53x34cm Cond:G
Drie 18e eeuwse gravures betreffende veldslagen Friedrich de 2e (vlekken en beschadigingen) Lud.Wolf inventet, ringek sculp, peske sculp 29x22cm Cond:M
Adriana Ferrier 1865 Franse school, tekening Franse boerderij met windmolen (lichte vochtplekken) 32x21cm Cond:R/G
L.E Ferrier omstreeks 1900 Franse school, twee kinderen die een leraar een streek leveren. 21,5x26cm Aquarel op papier. Cond:G