24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Schilderij, haventje 1503
Schilderij, haventje

100 EUR

Russisch schilderij 1504
Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR
Roel Wildeboer 1505
Roel Wildeboer
Startprijs 100 EUR
2 Tekeningen, 17e-18e eeuw 1506
2 Tekeningen, 17e-18e eeuw

80 EUR

Oosterse ets 1507
Oosterse ets

30 EUR

Russisch schilderij 1508
Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR
Corneille 1509
Corneille

50 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg 1510
Atelier Rose-Marie Sterenberg

60 EUR

2 Houtsnedes 1511
2 Houtsnedes

105 EUR

Tekening Putti, 18e eeuw 1512
Tekening Putti, 18e eeuw

160 EUR

Theo van Elsen, 3 tekeningen 1513
Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 50 EUR
Tekening, 17e-18e eeuw 1514
Tekening, 17e-18e eeuw

45 EUR

Gravure, Leon Schenk 1515
Gravure, Leon Schenk
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Parijs 1516
Schilderij, Parijs

60 EUR

Theo v. Elsen, 2 tekeningen 1517
Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 50 EUR
4 Prenten, jacht 1518
4 Prenten, jacht

50 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg 1519
Atelier Rose-Marie Sterenberg

80 EUR

Aart Schouman, 18e eeuw 1520
Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Sepia, 17e eeuw 1521
Sepia, 17e eeuw

80 EUR

C.L. Bezemer 1522
C.L. Bezemer

110 EUR

2 Chinese schilderijen 1523
2 Chinese schilderijen
Startprijs 50 EUR
4 Etsen, watermolens 1524
4 Etsen, watermolens

80 EUR

Floria, abstract 1525
Floria, abstract

70 EUR

Sepia, 17e-18e eeuw 1526
Sepia, 17e-18e eeuw

60 EUR