Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Prenten, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie 19e eeuwse prenten in gouden lijst 70-72cm. Cond.: R-G

3x A. Thiele
Resultaat: 25 EUR

Drie werken van Alexander Thiele ( Duitse School 1924 - ), 2x eenden in het water en 1x Waldschänke München 50x60cm. Cond.: G

A. Mentes
Startprijs 25 EUR

A. Mentes, olieverf op linnen, stilleven 36x29cm. Cond.: G

C. Kavina
Startprijs 25 EUR

C. Kavina (Duitse School), olieverf op paneel, dorp bij watermolen 76x59cm. Cond.: G

C. Zycholl 1946
Startprijs 25 EUR

C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G

Chenikea
Startprijs 25 EUR

Chenikea ca. 1930, aquarel op papier, zigeunerwagens met figuren 45x37cm. Cond.: G

Franz Arzberger 1963
Startprijs 25 EUR

Franz Arzberger 1961 (Duitse School), olieverf op paneel, zittende boer 36x50cm. Cond.: G

Fritz Klee 1948
Resultaat: 25 EUR

Fritz Klee 1948 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekeningen op papier, abstracte compositie 23x32cm. Cond.: G

Fritz Klee 1949
Resultaat: 25 EUR

Fritz Klee 1949 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekening op papier, abstracte compositie 38x24cm. Cond.: G

Meisjesportret
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 70-er jaren. olieverf op papier, meisje met bril 33x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1930
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, korenschoven 34x23cm. Cond.: G

Ongesigneerd Duitsland
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, bergmeer met kasteel 22x31cm. Cond.: G

Otto Strathmann?
Startprijs 25 EUR

Verso Otto Strathmann (Dusseldorf), olieverf op paneel, portret van een visser 30x24cm. Cond.: G

Wenschloss
Resultaat: 25 EUR

Wenschloss? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op papier, havengezicht met figuren 22x20cm. Cond.: G

2 Tekeningen
Resultaat: 70 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij met kippen
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen en kippen 40x80cm. Cond.: G

G. de Groot, landschap
Startprijs 25 EUR

G. de Groot ca. 1940, olieverf op paneel, landschap met pad 26x34cm. Cond.: G

2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G

Schilderij, molen
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, riviergezicht met molen 63x59cm. Cond.: R-G

Ets
Resultaat: 70 EUR

E.K. 1907, ets op papier, straat met figuren 49x37cm. Cond.: G

Schilderij, A. Reuvers
Resultaat: 35 EUR

Anton Reuvers (Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht met knotwilgen 23x16cm. Cond.: G

Brandsma, portret
Startprijs 30 EUR

T. Brandsma, olieverf op linnen, jongen met peuk (Fritsje) 24x30cm. Cond.: G

Pendant, figuren
Startprijs 30 EUR

Twee werken van H. Frautes? ca. 1900, olieverf op paneel, twee landschappern met karakteristieke figuren 12x12cm. en 13x12cm. Cond.: G

Schilderij, sneeuwlandschap
Resultaat: 30 EUR

J. de Savin?(onder lijst) ca. 1930, olieverf op paneel, kerk in besneeuwd landschap 24x18cm. Cond.: G