C. Kavina (Duitse School), olieverf op paneel, dorp bij watermolen 76x59cm. Cond.: G
C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Chenikea ca. 1930, aquarel op papier, zigeunerwagens met figuren 45x37cm. Cond.: G
Franz Arzberger 1961 (Duitse School), olieverf op paneel, zittende boer 36x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 70-er jaren. olieverf op papier, meisje met bril 33x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, korenschoven 34x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, bergmeer met kasteel 22x31cm. Cond.: G
Verso Otto Strathmann (Dusseldorf), olieverf op paneel, portret van een visser 30x24cm. Cond.: G
Wenschloss? ca. 1930 (Duitse School), olieverf op papier, havengezicht met figuren 22x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen en kippen 40x80cm. Cond.: G
G. de Groot ca. 1940, olieverf op paneel, landschap met pad 26x34cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, riviergezicht met molen 63x59cm. Cond.: R-G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht met knotwilgen 23x16cm. Cond.: G
T. Brandsma, olieverf op linnen, jongen met peuk (Fritsje) 24x30cm. Cond.: G
Twee werken van H. Frautes? ca. 1900, olieverf op paneel, twee landschappern met karakteristieke figuren 12x12cm. en 13x12cm. Cond.: G
J. de Savin?(onder lijst) ca. 1930, olieverf op paneel, kerk in besneeuwd landschap 24x18cm. Cond.: G