23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

Hollandse School 1092
Hollandse School

90 EUR

Vrouw met kind en geitje 1089
Vrouw met kind en geitje
Startprijs 300 EUR
Jan te Wierik 1086
Jan te Wierik

863 EUR

Hal Wichers, kustgezicht 1083
Hal Wichers, kustgezicht
Startprijs 275 EUR
Schilderij, W. Noordijk 1080
Schilderij, W. Noordijk
Startprijs 150 EUR
Landkaart, Croatië Slovenië 1077
Landkaart, Croatië Slovenië
Startprijs 200 EUR
Rijlaarsdam 1069
Rijlaarsdam
Startprijs 1.250 EUR
Rond schilderij 1066
Rond schilderij

110 EUR

Aquarel, man en vrouw in interieur 1063
Aquarel, man en vrouw in interieur

140 EUR

Tekening, koekkoek 1060
Tekening, koekkoek
Startprijs 100 EUR
Indonesisch schilderij 1057
Indonesisch schilderij
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Arabische voorstelling 1049
Schilderij, Arabische voorstelling

375 EUR

Damesportret 1046
Damesportret
Startprijs 100 EUR
Cor Noltee, stadsgezicht 1043
Cor Noltee, stadsgezicht

150 EUR

Oppenoorth, Veluws landschap 1040
Oppenoorth, Veluws landschap

100 EUR

Schilderij, Horrix 1037
Schilderij, Horrix

700 EUR

Schilderij, TheKla Back 1899 1029
Schilderij, TheKla Back 1899
Startprijs 250 EUR
Schilderij, stilleven 1026
Schilderij, stilleven

200 EUR

Aquarel, kerk Katwijk 1023
Aquarel, kerk Katwijk
Startprijs 380 EUR
Pastel, 19e eeuw 1020
Pastel, 19e eeuw

200 EUR

Schilderij, L. Meijer 1017
Schilderij, L. Meijer
Startprijs 1.600 EUR
D.P. van Lokhorst 1009
D.P. van Lokhorst

2.000 EUR

Schilderij, monogram FFH 1006
Schilderij, monogram FFH

2.000 EUR

Groot schilderij 1003
Groot schilderij

800 EUR