Russische School ca. 1930 (B. Typbum?), verso Kyrillische tekst, olieverf op paneel, impressionistisch berglandschap met houten huis 58x78cm. Cond.: G
Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G
Nico benschop (1907 - 2001), olieverf op linnen, ruiter op het strand 75x65cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1983 nr. 8/150 (1913 - 1966 Enschede), lithografie op papier, boerderij in de sneeuw 40x60cm. Cond.: G
N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1979 nr. 56/152, zeefdruk op papier, boerderij in de winter 60x40cm. Cond.: G
J.W. van Naerssen?, olieverf op linnen, strandgezicht met schelpenvisser 50x76cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret met gouden sieraden 60x71cm. Cond.: G
Oude 2-delige Pieter Scheen Lexicon, Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950 (1970) in goede originele staat 26x7x20cm.
Tekening op papier (rood potlood) 18e eeuw, mannelijk naakt 29,5x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Marino (mogelijk Marino Marini 1901-1980), gemengde techniek op papier, ruiter te paard 19x26cm. Cond.: G
Alfred Wiegman ( 1886 - 1973), olieverf op paneel, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Walter Leistikon (verso) 130x92cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, portret 50x40cm. Cond.: G
Henk Reerink (Hengelo), olieverf op linnen, boerderij bij avond met koeien 77x50cm. Cond.: G
Ferdinand Boersma (1906 - 1979 Hengelo), olieverf op paneel, polderlandschap met molen bij avond 25x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd? ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met huis en wandelaar 70x55cm. Cond.: G
O. Schelzia ca. 1900 (Duitse School), verso Zell am Zee, olieverf op paneel, voorstelling met berglandschap en figuren in een boot 27x16cm. Cond.: G
P.M.F. van Herwaarden ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands plasgezicht bij avond met koeien, schapen en visser 50x70cm. Cond.: G
Geer van de Velde nr. 38/70 (1898 -1977), lithografie op papier, abstracte compositie 56x38cm. Cond.: G
Ingekleurde landkaart 17e eeuw van het Middellandse Zee gebied. De beschrijving van de Reysen Pauli en van de andere apostelen, door D. Stoopendael fecit, ets op papier, vouwnaad iets ingescheurd 45x3...
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, skutsjes op een meer 19x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, stilleven met watermeloen 70,5x97,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, liggend naakt 50x100cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Franse baai met zeilschepen en figuren 22,5x15,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1909, olieverf op paneel, besneeuwd pad 24,5x19cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom bij nacht 48x40cm. Cond.: G
B. de Vries, olieverf op linnen, Hollands ijspret met molen 40x80cm. Cond.: G
H. Lindstädt (Duitse School), olieverf op linnen, Biedermeier serre met uitzicht op tuin 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, vos in besneeuwd landschap 60x40cm. Cond.: G
Drie oude ikonen 20e eeuw met bladgoud en voorstellingen van heiligen (handgeschilderd) 19x15cm., 15,7x21cm. en 23x14cm. Cond.: G
Huib Daniels, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
J. Hoevner 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schapen en kippen in een stal 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 22x15cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x18cm. Cond.: G
Bert Robbe ( 1912 - 2004), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt met kousen 33x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (W. Paradis ca. 1950), olieverf op linnen, Delftse poort met Laurenskerk 50x70cm. Cond.: G
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 25x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Russische School?), aquarel op papier, landhuis 66x44cm. Cond.: G
Monogram H.F. (Duitse School), olieverf op paneel, hoge kliffen bij ondergaande zon 34x25cm. Cond.: G
Cornelis Kuypers ( 1864 - 1932), olieverf op linnen, bruggetje over sloot 24x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, portret van een heer 55x68cm. Cond.: M
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, kubisme (naar Mondriaan) 70x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, dorpsgezicht met wandelend paar 28x22cm. Cond.: G
Johan Jacob Voskuil (Breda 1897 - ) (o.a Rijkscollectie), gouache op papier, impressionistisch landschap in de trant van Van Gogh 44x65cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x damesportret met lauwerkrans en monogram L.V. 29x21cm. en 1x moeder met kinderen 29x20cm. Cond.: G
Herman Berserik 1977 (Den Haag 1921 2002), ingekleurde proef 2e staat 24 maart 1977 (flessen met zeilschepen), ets op papier 25x20cm. Cond.: G