Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...
F. Krause 1911 (Duitse School), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt met sigaret Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967), olieverf op linnen, vrouw bij huisje 24x18cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G
Gerard Hordijk (Den Haag 1899 - 1958 Amsterdam), olieverf op linnen, kermisp[aard in de manege 46x33cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam, gemengde techniek op papier, stadsgezicht Parijs 53x73cm. Cond.: G
Jan Knikker (1889 - 1957), olieverf op linnen, sloot met punter in Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
H. Riedmann ca. 1960 ( 1913 - 1991 München) Duitse School, olieverf op linnen, plasgezicht met eenden 50x60cm. Cond.: G
Gustav Schraegle 1922 (1867 - 1925), olieverf op linnen, Duits bergachtig landschap met kasteel en dorpen 70x50cm. Cond.: G
L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G
Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G
Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Liebermann, aquarel op papier, paard met veulen in de wei 50x50cm. Cond.: G
Gerbrand Frederik van Schagen ( 1880 - 1968 Laren), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boot en boer 21x15cm. Cond.: G
Anna Rauch 1896 ( 1864 - 1946), olieverf op paneel, stilleven met druiven en roemerglas 25x19cm. Cond.: G
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, skutsjes op een meer 19x24cm. Cond.: G
Desprez 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren en vee 55x46cm. Cond.: G
Oude 2-delige Pieter Scheen Lexicon, Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950 (1970) in goede originele staat 26x7x20cm.
Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G
Russische School 1952 (onduidelijk A. Tepacunof?), olieverf op linnen, stilleven met fruit, zonnebloem etc. 73x89cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880 (Duitse School), olieverf op paneel, verso Mont Blanc 25x18cm. Cond.: G