Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G
H. Schjeafbeck 1912?, gemengde techniek op papier, portret met bloem 40x40cm. Cond.: G
19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G
Gesigneerd Emil Charlsen, stilleven met kreeft, fruit etc. (barst in paneel) 59x30cm. Cond.: R
Russische School ca. 1940 (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, damesportret 40x50cm. Cond.: G
P.J.A. Wagemans (1879 - 1955), olieverf op linnen, Hollands grachtengezicht 45x35cm. Cond.: R-G
Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x heilige (rood potlood) 25x20cm. en 1x oude boom (rood potlood) 34x21cm. Cond.: G
Van Noort, olieverf op papier, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 70x85cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd en AE 19e eeuw, olieverf op velours, landschap met diverse putti 130x192cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse tekeningen op papier (rood potlood) 16x12cm. , 18x15cm. en 17x13cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten olieverf op linnen, winters landschap met bos, paard en koets (restauraties linksboven en rechtsboven) 65x48cm. Cond.: R
Jan Mankes ( 1889 - 1920 Eerbeek), houtsnede op papier, kraai 24x18cm. Cond.: G
Hendirkus Balman, olieverf op paneel, bomschuiten en figuren op het strand 20x40cm. Cond.: G
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op boerderij (verso annotatie familielid E. Th. Yates-Koning) 30x24cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, bomen in de duinen 100x75cm. Cond.: G
Pendant Wijnberg '78, olieverf op paneel, twee maal landschap (verso galerie polder en prijskaartje) 14,8x10cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Liebermann, aquarel op papier, paard met veulen in de wei 50x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten, olieverf op linnen, landschap met bosgezicht, hooiwagen en schaapskudde 65x48cm. Cond.: G
Drie ikonen 19e eeuw in goede originele staat met gouddecor (1x plated). Dubbel decor (Rusland, Griekenland) 11-14cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, stilleven. 60x80cm., Cond.:G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vrouw met papegaai Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School), olieverf op linnen (bedoekt), Alexander de Grote 46x71cm. Cond.: R
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G