21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Puchner 1047
Puchner

160 EUR

Groot schilderij 1048
Groot schilderij
Startprijs 200 EUR
Mavinga, olifanten 1049
Mavinga, olifanten
Startprijs 800 EUR
Frans Baayens 1050
Frans Baayens

150 EUR

Levenscyclus in etsen 1051
Levenscyclus in etsen
Startprijs 300 EUR
Schilderij, W. Heincke 1052
Schilderij, W. Heincke
Startprijs 800 EUR
H. Schouten, koeien-hoedster 1053
H. Schouten, koeien-hoedster

585 EUR

Bouwer, avondrood Italië 1054
Bouwer, avondrood Italië
Startprijs 475 EUR
Kyrillisch gesigneerd 1055
Kyrillisch gesigneerd

13.000 EUR

Schilderij, berglandschap 1056
Schilderij, berglandschap

125 EUR

Naar Dali 1057
Naar Dali

70 EUR

Martin van Waning 1058
Martin van Waning
Startprijs 480 EUR
J. Arsenius, straat 1059
J. Arsenius, straat

60 EUR

W.P. Steggeda 1060
W.P. Steggeda

150 EUR

Schilderij, tapijtmakers 1061
Schilderij, tapijtmakers
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, Briels + boek 1062
Schilderij, Briels + boek

300 EUR

Litho 1063
Litho
Startprijs 40 EUR
W.J. ten Berghe 1064
W.J. ten Berghe
Startprijs 600 EUR
Klaas Bernink 1065
Klaas Bernink
Startprijs 250 EUR
Winterlandschap, paneel 1066
Winterlandschap, paneel
Startprijs 350 EUR
H. Backers 1067
H. Backers
Startprijs 200 EUR
Hobbe Smith, strand 1068
Hobbe Smith, strand
Startprijs 580 EUR
FR. Dolhen, zeegezicht 1069
FR. Dolhen, zeegezicht

50 EUR

2x Anthon Heyboer 1070
2x Anthon Heyboer

110 EUR