21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Piet Wiegman 1552
Piet Wiegman
Startprijs 80 EUR
Piet Wiegman 1553
Piet Wiegman

80 EUR

Molenlandschap 1554
Molenlandschap

80 EUR

Bloem stilleven 1555
Bloem stilleven

40 EUR

Stadsgezicht Parijs 1556
Stadsgezicht Parijs

55 EUR

J. Korsten 1557
J. Korsten
Startprijs 60 EUR
A. van Borselen 1558
A. van Borselen
Startprijs 60 EUR
Schilderij, musjes 1559
Schilderij, musjes

90 EUR

Onduidelijk, stadsgezicht 1560
Onduidelijk, stadsgezicht

70 EUR

Litho, Jan te Wierik 1570
Litho, Jan te Wierik

80 EUR

Diverse schilderijen 1600
Diverse schilderijen

150 EUR

Schilderij, J. Varly 1601
Schilderij, J. Varly

20 EUR

Ikoon 1602
Ikoon

30 EUR

W. Rip 1603
W. Rip

120 EUR

2 Tekeningen, 17e-18e eeuw 3152
2 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Portret, 17e-18e eeuw 3153
Portret, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Oosterse ets 3154
Oosterse ets
Startprijs 20 EUR
5 Etsen, 17e-18e eeuw 3155
5 Etsen, 17e-18e eeuw
Startprijs 50 EUR
2 Houtsnedes 3156
2 Houtsnedes
Startprijs 40 EUR
2 Werken, 17e-18e eeuw 3157
2 Werken, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR
2 Werken, 19e eeuw 3158
2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Tekening Putti, 18e eeuw 3159
Tekening Putti, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Tulp, 17e-18e eeuw 3160
Tulp, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Ets, schaapsherder 3161
Ets, schaapsherder
Startprijs 70 EUR