Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molens 40x60cm. Cond.: G
S. Jezierska 1990, olieverf op linnen, vaas met bloemen, getiteld "Forsycjé" 46x66cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G
J. Korsten, olieverf op paneel, landschap met wandelaar 30x40cm. Cond.: G
Naar van Borselein ca. 1900, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en molen 28x19cm. Cond.: G
S. Pollentine ca. 1980, olieverf op paneel, mussen op een tak 13x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 45x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G
Tekening 17e-18e eeuw, voorstellend een Chinese man met baard 20x15cm. Cond.: R-G
Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rostblokken 10x9cm. Cond.: G
Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G
Twee 18e eeuwse werken: 1x ets van Francois Vivares 1709-1780, landschap met figuur en boot 16x14cm. en 1x aquarel, voorstellend een tak met bessen 18x12cm. Cond.: G
Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruK) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G
Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G