21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Klein winterlandschap 1071
Klein winterlandschap
Startprijs 375 EUR
Aquarel, Wolter Pon 1072
Aquarel, Wolter Pon
Startprijs 200 EUR
Kubistisch schilderij 1073
Kubistisch schilderij
Startprijs 50 EUR
Chin. schilderij op rol 1074
Chin. schilderij op rol
Startprijs 150 EUR
Chin. schilderij op rol 1075
Chin. schilderij op rol

80 EUR

LeBlanc, Dordrecht 1076
LeBlanc, Dordrecht

100 EUR

Schilderij, religieus 1077
Schilderij, religieus

100 EUR

Jansen 1956, Ark 1078
Jansen 1956, Ark
Startprijs 160 EUR
Jansen 1954, Adam en Eva 1079
Jansen 1954, Adam en Eva
Startprijs 160 EUR
Franken, bloemstuk 1080
Franken, bloemstuk
Startprijs 240 EUR
P. de Regt, rivierlandschap 1081
P. de Regt, rivierlandschap

170 EUR

A. Leycer 1082
A. Leycer

40 EUR

Russisch schilderij 1084
Russisch schilderij
Startprijs 80 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1085
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1086
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 80 EUR
Hermann Bopp 1087
Hermann Bopp
Startprijs 80 EUR
18 Franse modegravures 1088
18 Franse modegravures

25 EUR

Ikoon 1089
Ikoon

240 EUR

Frans Baayens 1090
Frans Baayens

300 EUR

. 1091
.

85 EUR

Ikoon, Gottesmutter 1092
Ikoon, Gottesmutter
Startprijs 700 EUR
Ikoon, Heilige Simeon 1093
Ikoon, Heilige Simeon
Startprijs 350 EUR
Ikoon, Panteleimon 1094
Ikoon, Panteleimon
Startprijs 500 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1095
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR