Johan van Rijsewijk 20e eeuw (Arnhem 1928 - ), olieverf op paneel, romantisch Hollands riviergezicht 24x30cm. Cond.: G
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, de Dinkel met koeien en eenden op de wal 51x41cm. Cond.: G
Fortunato Anjes ca. 1980 (Italiaanse School), olieverf op paneel, kerkinterieur met figuren 45x54cm. Cond.: G
Johan Hendrik Doeleman ( Rotterdam 1848 - 1913), aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuur 50x65cm. Cond.: G
Will Leewens '81 (Nieuwe Haagse School), acryl op linnen, moderne compositie (sportgebeuren) 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd F. HartNibbrig, olieverf op paneel, jager in het bos 38x28cm. Cond.: G
La Fontaine, 18e-19e eeuwse gravure op papier, F. Bouchet, pelletier sculp. Voorstelling met dieren en vele figuren (vochtvlekken) 45x35cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw (op koperplaat), olieverf op koper (verf laat iets los), Maria met kind 38x59cm. Cond.: R
Ro Mogendorff 1956 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), gemengde techniek op papier, portret Joodse man 15x22cm. Cond.: G
E. Ortjens ca. 1940, olieverf op linnen, zeegezicht met schepen en figuren 61x40cm. Cond.: G
P.H. ( Pierre Hoeks, 1906-1990) Olieverf op paneel, Besneeuwd dorp. 31x33cm., Cond.:G
E. Langenbach ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven met beeld en bloemenvaas 50x61cm. Cond.: G
Riekele Prins ( Bedum 1905 - 1954 De Ploeg groningen), aquarel op papier, duinpad 55x37cm. Cond.: G
Ton Schulten (Ootmarsum), lithografie op papier, winter coulissenlandschap, Cond.: G