20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Delfgaauw 1040
Delfgaauw
Startprijs 940 EUR
Schilderij, Parijs 1156
Schilderij, Parijs
Startprijs 900 EUR
Herman Tulp, landschap 1022
Herman Tulp, landschap
Startprijs 900 EUR
Schilderij, 17e eeuw 1047
Schilderij, 17e eeuw
Startprijs 850 EUR
Houtsnede, Salvador Dali 1031
Houtsnede, Salvador Dali
Startprijs 850 EUR
Ernest Kosmowski 1096
Ernest Kosmowski
Startprijs 840 EUR
G.J. Overbeek 1015
G.J. Overbeek

800 EUR

Gustav de Smet 1004
Gustav de Smet
Startprijs 800 EUR
Christus Pantokrater 1085
Christus Pantokrater
Startprijs 750 EUR
C. van Rooyen 1020
C. van Rooyen
Startprijs 750 EUR
C. van Rooyen 1019
C. van Rooyen
Startprijs 750 EUR
Russisch ikoon 1086
Russisch ikoon
Startprijs 700 EUR
Pastel tulpen, Sal Meyer 1037
Pastel tulpen, Sal Meyer
Startprijs 700 EUR
Pastel, Sal Meyer 1036
Pastel, Sal Meyer
Startprijs 700 EUR
5x Willy Sluiter, affiches 1030
5x Willy Sluiter, affiches
Startprijs 700 EUR
Aquarel, W. de Zwart 1003
Aquarel, W. de Zwart

800 EUR

Evert Moll 1035
Evert Moll
Startprijs 680 EUR
Jan te Wierik, acryl 1500
Jan te Wierik, acryl
Startprijs 650 EUR
H. Schouten, koeien-hoedster 1050
H. Schouten, koeien-hoedster
Startprijs 650 EUR
4-Luik, Herman Krikhaar 1494
4-Luik, Herman Krikhaar
Startprijs 600 EUR
W. Heinke, paarden op kade 1103
W. Heinke, paarden op kade
Startprijs 600 EUR
Russische balletdanseres 1082
Russische balletdanseres
Startprijs 600 EUR
Aquarel, boten op zee 1060
Aquarel, boten op zee
Startprijs 600 EUR
Schilderij, Tiotrine 1119
Schilderij, Tiotrine

500 EUR