19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Schilderij, H. Verbeek 1469
Schilderij, H. Verbeek

30 EUR

Mazzot, klok 1506
Mazzot, klok

30 EUR

Jan Knikker 1555
Jan Knikker

30 EUR

Aquarel, Becker 1582
Aquarel, Becker

30 EUR

Stilleven, P.H. Dillen 1583
Stilleven, P.H. Dillen

30 EUR

Litho, Anton Pieck 1524
Litho, Anton Pieck

25 EUR

Kamasutra op bamboe 1539
Kamasutra op bamboe

25 EUR

Schilderij 1571
Schilderij

25 EUR

Schilderij ca. 1800 1586
Schilderij ca. 1800

25 EUR

Houtsnede 1239
Houtsnede

20 EUR

Schilderij, J. Borggreve 1424
Schilderij, J. Borggreve

20 EUR

Sepia, 19e eeuw 1538
Sepia, 19e eeuw

20 EUR

Aquarel, H.G. Botermans 1577
Aquarel, H.G. Botermans

20 EUR

Ets, Gunsdringer 1591
Ets, Gunsdringer

20 EUR

Antieke ets, Egyptisch 1593
Antieke ets, Egyptisch

20 EUR

Litho, Heimrad 1319
Litho, Heimrad

15 EUR

Albert Naur 1562
Albert Naur

15 EUR

Tekening ca. 1900 1589
Tekening ca. 1900

15 EUR

Ets, Ernst Bahn 1596
Ets, Ernst Bahn

15 EUR

Religieus schilderijte 1599
Religieus schilderijte

15 EUR

Litho, Laure Malcles-Masereel 1327
Litho, Laure Malcles-Masereel

10 EUR