19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Jan, Hovener 1036
Jan, Hovener
Startprijs 750 EUR
Herman Krikhaar 1272
Herman Krikhaar
Startprijs 700 EUR
Schilderij, A. Hulk jr. 1010
Schilderij, A. Hulk jr.
Startprijs 700 EUR
Naar Hondecoeter, 19e eeuw 1004
Naar Hondecoeter, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Schilderij, A.M. Gijp 1617
Schilderij, A.M. Gijp

575 EUR

A.M. Gorter, zwartbonte koe 1413
A.M. Gorter, zwartbonte koe
Startprijs 650 EUR
A.M. Gorter, roodbonte koe 1409
A.M. Gorter, roodbonte koe
Startprijs 650 EUR
L. Plas, vee 1548
L. Plas, vee
Startprijs 600 EUR
Delfgaauw 1236
Delfgaauw
Startprijs 600 EUR
Schilderij, stilleven 1096
Schilderij, stilleven
Startprijs 600 EUR
Simon Maris, kinderen aan strand 1028
Simon Maris, kinderen aan strand
Startprijs 600 EUR
W.B. v. Hoossen 1025
W.B. v. Hoossen
Startprijs 600 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1077
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1076
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
J. Wiegers 1379
J. Wiegers

500 EUR

Leconte, ballerina 1274
Leconte, ballerina
Startprijs 500 EUR
Schilderij, W.J. Moriana 1161
Schilderij, W.J. Moriana

400 EUR

Leo Eland, rijstveld 1066
Leo Eland, rijstveld
Startprijs 500 EUR
Schilderij, G. Westerman 1038
Schilderij, G. Westerman
Startprijs 500 EUR
W.G.F. Jansen 1015
W.G.F. Jansen

750 EUR

Corneille 1377
Corneille
Startprijs 480 EUR
Karel Appel, litho 1279
Karel Appel, litho
Startprijs 450 EUR
Schilderij, van Trirum 1277
Schilderij, van Trirum
Startprijs 450 EUR
Grieks icoon 1030
Grieks icoon
Startprijs 450 EUR