Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Litho, Heimrad 1190
Litho, Heimrad
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Schilderij, ijsgezicht 1191
Schilderij, ijsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Ets, Hilmar Friedrich 1192
Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1193
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Schilderij B. Medema 1194
Schilderij B. Medema

Resultaat:

35 EUR

Wim Bos, aquarel 1195
Wim Bos, aquarel
Startprijs 125 EUR
Schilderij, winter 1196
Schilderij, winter
Startprijs 50 EUR
2 Houtsnedes, Willem Grimm 1197
2 Houtsnedes, Willem Grimm
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Schilderij, dames met koets 1198
Schilderij, dames met koets

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Ton Ancone 1199
Schilderij, Ton Ancone

Resultaat:

135 EUR

Schilderij, Jaap van Kregten 1200
Schilderij, Jaap van Kregten
Startprijs 100 EUR
Schilderij, plant ca. 1890 1201
Schilderij, plant ca. 1890
Startprijs 40 EUR
Litho, Laure Malcles-Masereel 1202
Litho, Laure Malcles-Masereel
Startprijs 25 EUR
Schilderij, vrouw met druiven 1203
Schilderij, vrouw met druiven
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Otto Herter, tekening 1204
Otto Herter, tekening

Resultaat:

15 EUR

Schilderij, W.J. Moriana 1205
Schilderij, W.J. Moriana
Startprijs 800 EUR
Aquarel, Baney 1206
Aquarel, Baney
Startprijs 350 EUR
Indonesisch schilderij 1966 1207
Indonesisch schilderij 1966
Startprijs 450 EUR
Schilderij, Bernardsky 1208
Schilderij, Bernardsky
Startprijs 480 EUR
Otto Herter, abstract 1209
Otto Herter, abstract
Startprijs 15 EUR
C. Cornelisz, aardbeien 1210
C. Cornelisz, aardbeien
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Aquarel, Fiedler 1211
Aquarel, Fiedler

Resultaat:

15 EUR

Schilderij, 3 figuren in bos 1212
Schilderij, 3 figuren in bos
Startprijs 350 EUR
Louis Meys, danseres 1213
Louis Meys, danseres
Startprijs 150 EUR
Verkocht
G. van de Meer, gouache 1214
G. van de Meer, gouache

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gerda Rotermund 1215
Gerda Rotermund

Resultaat:

10 EUR

Schilderij, herberg bij rivier 1216
Schilderij, herberg bij rivier
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schilderij, J. van Duuren 1217
Schilderij, J. van Duuren

Resultaat:

65 EUR

Schilderij, paarden 1218
Schilderij, paarden
Startprijs 80 EUR
Russisch schilderij 1219
Russisch schilderij
Startprijs 60 EUR
Schilderij, Pieneman, paradijsvogels 1220
Schilderij, Pieneman, paradijsvogels
Startprijs 300 EUR
Expressionist ca. 1930 1221
Expressionist ca. 1930
Startprijs 300 EUR
J.P. Wisselingh 1222
J.P. Wisselingh
Startprijs 180 EUR
Expressionist ca. 1930 1223
Expressionist ca. 1930
Startprijs 300 EUR
J.J. Heppener 1224
J.J. Heppener
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Landkaart, 18e eeuw 1225
Landkaart, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, winter 1226
Schilderij, winter
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schilderij, kermis 1227
Schilderij, kermis

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
Ad de Roo 1228
Ad de Roo

Resultaat:

550 EUR

Schilderij, goudvinken 1229
Schilderij, goudvinken
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Schilderij, naakt 1230
Schilderij, naakt

Resultaat:

350 EUR

R. Lauwerier 1231
R. Lauwerier
Startprijs 450 EUR
Schilderij, koeien 1232
Schilderij, koeien
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schilderij 1233
Schilderij

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Joseph Tilleux 1234
Joseph Tilleux

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Aquarel, Halbach 1235
Aquarel, Halbach

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij, onduidelijk 80-er jaren 1236
Schilderij, onduidelijk 80-er jaren

Resultaat:

50 EUR

S. van den Berg 1237
S. van den Berg
Startprijs 1.100 EUR
Schilderij, H. Verbeek 1238
Schilderij, H. Verbeek
Startprijs 40 EUR
Corneille, kat 1239
Corneille, kat
Startprijs 350 EUR
Fedor van Kregten 1240
Fedor van Kregten
Startprijs 400 EUR
A.J. van 't Hoff 1241
A.J. van 't Hoff
Startprijs 25 EUR
Schilderij, stad aan het water 1242
Schilderij, stad aan het water
Startprijs 300 EUR
C.A. van Assendelft 1243
C.A. van Assendelft
Startprijs 175 EUR
Schilderij, H.H. Roll 1244
Schilderij, H.H. Roll
Startprijs 60 EUR
Schilderij, 8-kantig 1245
Schilderij, 8-kantig
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Van Trirum 1246
Van Trirum

Resultaat:

400 EUR

Pieter de Regt 1247
Pieter de Regt
Startprijs 200 EUR
Jean Leon, dame met hoed 1248
Jean Leon, dame met hoed
Startprijs 250 EUR
Aquarel, Becker 1249
Aquarel, Becker
Startprijs 60 EUR
Sepia, 19e eeuw 1250
Sepia, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Schilderij, Selhorst, bloemen 1251
Schilderij, Selhorst, bloemen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gesign. H. Ronner 1252
Gesign. H. Ronner

Resultaat:

160 EUR

Alex Kampmann 1253
Alex Kampmann
Startprijs 50 EUR
Anton Heyboer, kip rose 1254
Anton Heyboer, kip rose
Startprijs 350 EUR
P.L. Kluyver 2x 1255
P.L. Kluyver 2x
Startprijs 700 EUR
Stilleven, rozen 1256
Stilleven, rozen
Startprijs 40 EUR
Schilderij, H. Kuiper 1257
Schilderij, H. Kuiper
Startprijs 200 EUR
Aquarel, H.G. Botermans 1258
Aquarel, H.G. Botermans
Startprijs 30 EUR
Ton van E.E. 1259
Ton van E.E.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Schilderij, naar Apol 1260
Schilderij, naar Apol

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Du Chattel 1261
Schilderij, naar Du Chattel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Aamsveen 1262
Schilderij, Aamsveen

Resultaat:

80 EUR

Aquarel, Indonesië 1263
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1264
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Litho, Otto Dix 1265
Litho, Otto Dix

Resultaat:

50 EUR

J.H. Kaemmerer 1266
J.H. Kaemmerer
Startprijs 210 EUR
Schilderij, stilleven 1267
Schilderij, stilleven
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Schilderij, Wanrooy 1268
Schilderij, Wanrooy

Resultaat:

170 EUR

Schilderij, Balinese danseres 1269
Schilderij, Balinese danseres
Startprijs 250 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, rode bessen 1270
C. Cornelisz, rode bessen

Resultaat:

80 EUR

A. Pleysier 1271
A. Pleysier
Startprijs 300 EUR
Verkocht
3 Modegravures 1272
3 Modegravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Bock 1875 1273
Schilderij, J. Bock 1875

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J.F. Obbes 1274
J.F. Obbes

Resultaat:

35 EUR

Schilderij 1275
Schilderij
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ets, Orientaals 1276
Ets, Orientaals

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ets, Roodenburg 1277
Ets, Roodenburg

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ets, Hulshof Pol 1278
Ets, Hulshof Pol

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ets, Hulshof Pol 1279
Ets, Hulshof Pol

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ets, molenlandschap 1280
Ets, molenlandschap

Resultaat:

45 EUR

Hollandse School 1281
Hollandse School
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Schilderij, paard en wagen 1282
Schilderij, paard en wagen

Resultaat:

35 EUR

G.J. Sijthoff 1283
G.J. Sijthoff
Startprijs 360 EUR
Gouache Christus, monogram 1284
Gouache Christus, monogram
Startprijs 35 EUR
Stilleven, P.H. Dillen 1285
Stilleven, P.H. Dillen
Startprijs 60 EUR