Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vierhout, stilleven 1163
Vierhout, stilleven
Startprijs 40 EUR
Houtsnede, oma met kind 1170
Houtsnede, oma met kind
Startprijs 40 EUR
Ikoon 1175
Ikoon
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Antieke etsen 1179
2 Antieke etsen

Resultaat:

45 EUR

Chinees kunstwerk op zijde 1189
Chinees kunstwerk op zijde
Startprijs 40 EUR
Schilderij, plant ca. 1890 1201
Schilderij, plant ca. 1890
Startprijs 40 EUR
Verkocht
G. van de Meer, gouache 1214
G. van de Meer, gouache

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, H. Verbeek 1238
Schilderij, H. Verbeek
Startprijs 40 EUR
Schilderij, 8-kantig 1245
Schilderij, 8-kantig
Startprijs 40 EUR
Stilleven, rozen 1256
Stilleven, rozen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, naar Apol 1260
Schilderij, naar Apol

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Du Chattel 1261
Schilderij, naar Du Chattel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ets, Roodenburg 1277
Ets, Roodenburg

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ets, molenlandschap 1280
Ets, molenlandschap

Resultaat:

45 EUR

Jan Knikker 1293
Jan Knikker
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Stadsgezicht, Maastricht 1309
Stadsgezicht, Maastricht

Resultaat:

40 EUR

Corneille 1320
Corneille
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, Hilding 1321
Schilderij, Hilding

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, Jachttafereel 1326
Schilderij, Jachttafereel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, poortje Elburg 1339
Schilderij, poortje Elburg

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pendant, vogeltjes 1358
Pendant, vogeltjes

Resultaat:

40 EUR

Indonesisch aquarel 1372
Indonesisch aquarel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Russisch schilderij 1377
Russisch schilderij

Resultaat:

40 EUR

S. Ribberink, zeefdruk 1399
S. Ribberink, zeefdruk
Startprijs 40 EUR
Schilderij, boerderij aan het water 1400
Schilderij, boerderij aan het water
Startprijs 40 EUR
Joan Dinsbach, zeefdruk 1403
Joan Dinsbach, zeefdruk
Startprijs 40 EUR
M. Houtman, zeefdruk 1404
M. Houtman, zeefdruk
Startprijs 40 EUR
2 Reproducties, Renoir 1431
2 Reproducties, Renoir
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Aquarel, Volbrack 1439
Aquarel, Volbrack

Resultaat:

40 EUR

Pendant, bloemen / fruit 1441
Pendant, bloemen / fruit
Startprijs 40 EUR
Pendant, bloemen / fruit 1443
Pendant, bloemen / fruit
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Pendant, strandgezicht 1446
Pendant, strandgezicht

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, J. Varly 1451
Schilderij, J. Varly
Startprijs 40 EUR
Schilderij, meisjes 1478
Schilderij, meisjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Dame naakt 1482
Dame naakt

Resultaat:

40 EUR

Aquarel, JOHB 1488
Aquarel, JOHB
Startprijs 40 EUR
J. Farringa 1308
J. Farringa
Startprijs 45 EUR
Bomschuiten ca. 1920 1111
Bomschuiten ca. 1920
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1123
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1124
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Aquarel, Indonesië 1125
Aquarel, Indonesië

Resultaat:

50 EUR

Schild, biddende moeder 1151
Schild, biddende moeder
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Strandgezicht schepen 1154
Strandgezicht schepen

Resultaat:

40 EUR

Marina Goodier Timochencko 1156
Marina Goodier Timochencko
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1164
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1165
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1166
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Schilderij, winter 1196
Schilderij, winter
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, Ton Ancone 1199
Schilderij, Ton Ancone

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Schilderij, onduidelijk 80-er jaren 1236
Schilderij, onduidelijk 80-er jaren

Resultaat:

50 EUR

Alex Kampmann 1253
Alex Kampmann
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1263
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1264
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Schilderij 1275
Schilderij
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Indonesisch landschap 1301
Schilderij, Indonesisch landschap
Startprijs 50 EUR
Schilderij, C. Ruiter 1316
Schilderij, C. Ruiter
Startprijs 50 EUR
Schilderij, vuurboom 1318
Schilderij, vuurboom
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, Koster 1325
Schilderij, Koster

Resultaat:

55 EUR

Houtsnede 1336
Houtsnede
Startprijs 50 EUR
Schilderij, bloemstilleven 1356
Schilderij, bloemstilleven
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, T. Brandsma 1363
Schilderij, T. Brandsma

Resultaat:

110 EUR

Russisch schilderij 1376
Russisch schilderij
Startprijs 50 EUR
Schilderij ca. 1800 1381
Schilderij ca. 1800
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, R. Michel 1385
Schilderij, R. Michel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ets, havengezicht 1390
Ets, havengezicht

Resultaat:

50 EUR

Aquarel, Indonesië 1392
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Aquarel, Indonesië 1393
Aquarel, Indonesië

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wessels, Scheveningen 1396
Wessels, Scheveningen

Resultaat:

50 EUR

Herman Brood, zeefdruk 1397
Herman Brood, zeefdruk
Startprijs 50 EUR
Schilderij 1419
Schilderij
Startprijs 50 EUR
Gouache Varigotti v. Merwijk 1420
Gouache Varigotti v. Merwijk
Startprijs 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1421
Aquarel, Indonesië
Startprijs 50 EUR
Schilderijtje, rijstpapier 1423
Schilderijtje, rijstpapier
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, K. Aalbers 1442
Schilderij, K. Aalbers

Resultaat:

50 EUR

Rozen-stilleven ca. 1870 1462
Rozen-stilleven ca. 1870
Startprijs 50 EUR
Perz.achterglasschildering 1477
Perz.achterglasschildering
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, paarden in galop 1481
Schilderij, paarden in galop

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Tekeningen, Carl Hampel 1484
Tekeningen, Carl Hampel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, v.d. Ende 1490
Schilderij, v.d. Ende

Resultaat:

60 EUR

Hein Smit, aquarel 1056
Hein Smit, aquarel
Startprijs 60 EUR
Schilderij, P.A. Nijgh 1057
Schilderij, P.A. Nijgh
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij, Ton Ancone 1063
Schilderij, Ton Ancone

Resultaat:

60 EUR

Ets M. Bauer, poort 1106
Ets M. Bauer, poort
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, moskee 1107
Ets M. Bauer, moskee
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, kameeldrijver 1108
Ets M. Bauer, kameeldrijver
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, koopman 1109
Ets M. Bauer, koopman
Startprijs 60 EUR
Ets M. Bauer, vrouw op ezel 1110
Ets M. Bauer, vrouw op ezel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
V.d. AA, schapen op heide 1135
V.d. AA, schapen op heide

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
F. Hoos, brug met molen 1153
F. Hoos, brug met molen

Resultaat:

60 EUR

Schilderij, Selhorst, berkenpad 1159
Schilderij, Selhorst, berkenpad
Startprijs 60 EUR
Krijt tekening 1171
Krijt tekening
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij, J. van Duuren 1217
Schilderij, J. van Duuren

Resultaat:

65 EUR

Russisch schilderij 1219
Russisch schilderij
Startprijs 60 EUR
Schilderij, H.H. Roll 1244
Schilderij, H.H. Roll
Startprijs 60 EUR
Aquarel, Becker 1249
Aquarel, Becker
Startprijs 60 EUR
Schilderij, Selhorst, bloemen 1251
Schilderij, Selhorst, bloemen
Startprijs 60 EUR