Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

G.F. van Schagen
Resultaat: 700 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op linnen, boerderij met paardenkar, figuren, etc. 50x70cm. Cond.: G

Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 20 EUR

M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G

Hollandse School
Startprijs 150 EUR

Hollandse School 18e/19e eeuw, olieverf op linnen, herberg met figuren 26x19cm. Cond.: M

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, riviergezicht bij nacht met figuren, bergen en kasteel 48x38cm. Cond.: R

Schilderij, Theo Bijkerk
Resultaat: 110 EUR

Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G

Chris Koelemeyer, korenschoven
Startprijs 25 EUR

Chris Koelemeyer 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met korenschoven 17x12cm. Cond.: G

Jan van Vuuren
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren (1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, locomotiefhuisje Nunspeet 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Ton van Tast
Startprijs 125 EUR

Ton van Tast '65 (Antonius v.d. Valk, 1884 Delft - ), aquarel op papier, fantasievoorstelling met vele gezichten 47x36cm. Cond.: G

Van der Vorst, peren
Resultaat: 30 EUR

Van der Voort 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schaal met peren 39x29cm. Cond.: G

Schilderij, P. Groen
Startprijs 500 EUR

Hendrik Pieter Groen (1886 - 1964 Rotterdam), olieverf op linnen, boerenhoeve met vrouw en groentetuin 54x36cm. Cond.; G

Ivo Katavio,
Startprijs 30 EUR

Ivor Robert Katavio 1970 (Split - mpotski), olieverf op papier, gezichten 47x60cm. Cond.: G

Steendruk, Willem Maris
Resultaat: 90 EUR

Willem Maris, steendruk op papier blad nr. 37, 1053/11. Portretten van schilders van de Haagse School 23x30cm. Cond.: G

Schilderij, honden
Startprijs 900 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G

Simony Jensen, schilderij visser
Startprijs 40 EUR

Simony Jensen ca. 1930 (Denemarken), olieverf op linnen, visser op strand 50x40cm. Cond.: G

Joan Dinsbach, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Joan Dinsbach, zeefdruk op papier, kleurrijk dorpsgezicht met figuren 40x27cm. Cond.: G

Mao
Startprijs 500 EUR

Andy Warhol, screenprint, Mao Zedong, editie Sunday B. Morning, 90 x 90 cm.Cond.: G

Konstnär Allan Bondesson
Startprijs 20 EUR

Konstnär Allan Bondesson (Denemarken), kleurlithografie op papier, kasteel 28x50cm. Cond.: G

Schilderij, boot op zee
Resultaat: 60 EUR

Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G

W.A. Grondhout, fruitcoupe
Resultaat: 350 EUR

Willem Adrianus Grondhout (Dinxperlo 1878 - 1934 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met fruitcoupe 60x70cm. Cond.: G

Gesigneerd, J. Kobel
Startprijs 250 EUR

J. Kobel 19e eeuw, olieverf op paneel, stalinterieur met koeien 36x26cm. Cond.: G

Pieter Scheen
Resultaat: 225 EUR

Originele 2-delige Pieter Scheen schilderslexicon 1750-1950 in zeer goede staat 25x20x7cm. Cond.: G

Anton Naraay, Christus
Startprijs 200 EUR

Naraay (waarschijnlijk Anton Naraay), olieverf op linnen, Christus 60x50cm. Cond.: G

Ets, Nettenboeter
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, nettenboeter 25x30cm. Cond.: G

Aquarel, P.A. Nijgh
Resultaat: 25 EUR

Arie Pieter Nijgh, 1876-1959 Enschede.Genemuiden aquarel op papier, 31x18cm., Cond.:G

Gouden havengezicht
Startprijs 15 EUR

Goudkleurige geëtste plaat in lijst, voorstellend een baai met vissersboten 2e helft 20e eeuw 35x35cm. Cond.: G

C.A. van Assendelft
Resultaat: 300 EUR

Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G

Dorpsgezicht (Arie Wasserburg)
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (verso etiket Arie Wassenberg), olieverf op paneel, dorpsgezicht met brug 31x40cm. Cond.: G

S. Ribberink, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

Suzanne Ribberink, zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 26x38cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

Gesigneerd A.M. Gorter (naar), olieverf op linnen, bosgezicht met bospad 33x26cm. Cond.: G

Winters stadsgezicht
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winters stadsgezicht met figuren 44x31cm. Cond.: G

Houtinleg, stadhuis Enschede
Startprijs 10 EUR

Stadhuis Enschede gemaakt van houtinleg ca. 1930, in zeer goede originele staat 20x30cm.

Monogram M.K. 18
Resultaat: 310 EUR

Max Klinger? 1857 - 1920 (monogram MK 18, mogelijk Max Klinger), tekening op papier, portret 20x28cm. Cond.: G

G.J. Sijthoff
Startprijs 400 EUR

Gijsbertus Jan Sijthoff (Delft 1867 - 1949 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met rokende boer 70x60cm. Cond.: G

M. Houtman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR

M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G

Schilderij, Johannes winter
Resultaat: 45 EUR

Johannes 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

S. Abdullah
Resultaat: 300 EUR

S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G

Bungers, stilleven
Resultaat: 15 EUR

J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R

Schilderij, zeilboot
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G

Ikoon Pantokrator
Startprijs 420 EUR

Christus Pantokrater icoon met zegenende Jezus met wereldbol en kruis. Rand met geometrische motieven in mid-Russische stijl eind 19e eeuw 23x22,5cm.

P.L. Kluyver 2x
Startprijs 800 EUR

2x Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G

M. van de Walle
Startprijs 40 EUR

M. van de Walle ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, kerk 45x60cm. Cond.: G

Berlijn
Resultaat: 25 EUR

Reproductie Thüringer Fürstl, Residenz St. Berlin v. Köln, reproductie op papier, stadsgezicht oud Berlijn 68x22cm. Cond.: G

E. Nandy, ingekleurde gravure
Resultaat: 20 EUR

E. Nandy (Franse School) ca. 1920, ingekleurde gravure op papier, twee dames met pauw 15x30cm. Cond.: G

Schilderij, meisje bij rivier
Startprijs 150 EUR

Gesigneerd verso Karl Wurm (1883 - 1951), olieverf op linnen, Gänzeliesel 72x52cm. Cond.: G

Schilderij bloemen, Wessels
Resultaat: 60 EUR

Albert Wessels (1938 - 2010 Rijssen), bloemstilleven (voor een vriend geschilderd), olieverf op linnen 60x90cm. Cond.: G

2 Jugendstil schilderijen
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, druk op papier, 2 Jugendstil prenten van bloemenmeisjes in originele lijst 16x30cm. Cond.: G

Gesign. H. Ronner
Startprijs 150 EUR

H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G

Emilio 1918
Resultaat: 20 EUR

Emilio 1918, ingekleurde gravure op papier, twee schommelende dames "La vie est une balacoire dont les cordes sont nos espoirs" 35x26cm. Cond.: R

Schilderij, straatje met 3 figuren
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 24x18cm. Cond.: G

Wessels, Scheveningen
Startprijs 100 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), bomschuiten op het strand bij avond, olieverf op linnen 40x80cm. Cond.: G

Henri Kley
Startprijs 80 EUR

Henri Kley (1903-1977), pastel op papier, abstract bosgezicht 21x28cm. Cond.: G

Henri Kley
Startprijs 120 EUR

Henri Kley (1903-1977), pastel op papier, abstract landschap 41x47cm. Cond.: G

H. van Nooyen, schilderij
Resultaat: 35 EUR

H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G

Indonesische School
Startprijs 250 EUR

Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G

Schilderij, Nico Bruinestijn
Resultaat: 60 EUR

Nico Bruynestein, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en appels 30x40cm. Cond.: R-G

Nico Bruynesteyn
Resultaat: 60 EUR

Nico Bruynesteyn, olieverf op linnen, stilleven voor raamopening 40x50cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Startprijs 150 EUR

H.C. Kranenburg (1917 - 1987), olieverf op linnen, boerderij met waterput en koeien 50x70cm. Cond.: G

J.P. Wisselingh
Startprijs 200 EUR

Johannes Pieter Wisseleingh (Amersfoort 1812 - 1899 Utrecht), aquarel op papier, romantisch landschap met figuren op pad 26x21cm. Cond.: G

Schilderij, Gerard Krol
Resultaat: 100 EUR

Gerard Krol ( 1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Twents landschap met pad, boerderij en figuur 30x40cm. Cond.: G

2 Reproducties, Renoir
Startprijs 80 EUR

Twee oliegrafiën naar Renoir, drukwerk op linnen, riviergezicht en stadsgezicht, mooie kwaliteit 60x46cm. en 60x48cm. Cond.: G

Theophile de Bock
Resultaat: 65 EUR

Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje 65x50cm. Cond.: R

Kees Terlouw, schapen in stal
Startprijs 200 EUR

Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, schapen in de stal 30x20cm. Cond.: G

Rotterdamse haven
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, ossenspan met vrouw 28x40cm. Cond.: G

B. Jansen
Resultaat: 30 EUR

B. (of D.) Jansen ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 40x60cm. Cond.: R

Jochem de Graaf, tulpen
Startprijs 100 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

Gerard Nijland
Startprijs 250 EUR

Gerard Nijland, olieverf op linnen, bomschuiten bij avond op het strand 50x60cm. Cond.: G

Piet Bouter
Resultaat: 250 EUR

Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968), olieverf op linnen, schapen op zandpad 40x80cm. Cond.: G

Dick Lemcke
Resultaat: 40 EUR

Dick Lemcke '42 (Rotterdam 1916 - ), olieverf op linnen, boerderij met hooimijt, kar en kippen 40x50cm. Cond.: R

Wessels, kerkgangers
Startprijs 50 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), boeren kerkgangers, olieverf op linnen 24x30cm. Cond.: G

Wetering de Rooy
Startprijs 1.000 EUR

Wetering de Rooy (Woudrichem 1877 - 1972), olieverf op paneel, kade met boten en figuren 29x19cm. Cond.: G

Cees Bolding, ets
Startprijs 35 EUR

Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G

Schilderij in lijst
Resultaat: 50 EUR

G. Huising 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 50x60cm. Cond.: R-G

Litho, Corneille
Resultaat: 100 EUR

Guilliaume Corneille '97 nr. 101/112, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G

Gravure Hasselt,
Resultaat: 25 EUR

Gravure 17e eeuw, van Hasselt uit de topographia Germanicae ca. 1680 17.5x11,5cm. Cond.: G

2 Lithografiën, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse lithografiën; 1x Zwolle J.M. Riegel sculpt 17x12cm. en 1x Kampen A. Fesca sculpt 13x17cm. Cond.: G

Schilderij kubistisch A.M.
Resultaat: 70 EUR

Monogram A.M. ca. 1930, olieverf op linnen, luchtschepen 24x18cm. Cond.: G

W. Mühlstaff
Startprijs 10 EUR

Willen hendrik Mühlstaff ( 1894 - 1982), steendruk op papier, stilleven met aardewerk en tin 25x30cm. Cond.: G

Zeefdruk Corneille
Startprijs 200 EUR

Guilliaume Corneille '92 Nr. 222/250, zeefdruk op papier, vrouw met kreeft 65x46cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 275 EUR

Roma (verso Raoul Haerens op etiket), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 50x60cm. Cond.: G

Ets, G. v.d. Ven
Startprijs 20 EUR

G. van de Ven, gravure op papier (of ets), overdekte markt met figuren te Rotterdam 41x61cm. Cond.: G

Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs

Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G

Gravure, Cambridgeshire
Resultaat: 50 EUR

Ingekleurde gravure 19e eeuw Cambridgeshire Railway Stations Fr. Hitchin. Gravure op papier 26x20cm. Cond.: G

Aquarel, bloemen op vaas
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd, aquarel op papier, vaas met bloemen 53x40cm. Cond.: G

J. Farringa
Startprijs 50 EUR

J. Farringa ca. 1920, olieverf op linnen, boerenfamilie bij haard 30x25cm. Cond.: G

Schilderij, Afrikaanse vrouw
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, olieverf op jute, Oosterse vrouw 54x73cm. Cond.: G

Wim Bos, smal
Startprijs 250 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 -), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x27cm. Cond.: G

Gouache Varigotti v. Merwijk
Startprijs 100 EUR

Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G

Alie Kruse Kolk, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, wilde bloemen 52x64cm. Cond.: G

Ikoon godsmoeder
Startprijs 600 EUR

Ikoon, Moeder Gods van alle lijdenen met Jezus die vanuit de hemel toekijkt en 4 randheiligen. Russisch eind 19e eeuw 18,5x22,5cm.

F. Thurmaier München
Startprijs 150 EUR

F. Thurmaier München (Münchener Schule ca. 1910), olieverf op linnen, winters bergdorp met reeën 60x80cm. Cond.: G

Hein Hoppman
Resultaat: 260 EUR

Hein Hoppman (Duitsland 1901 - 1982), olieverf op linnen, interieur met 5 drinkende heren 100x50cm. Cond.: G

Alie Kruse Kolk, aquarel
Resultaat: 30 EUR

Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Th. v. Rossum
Startprijs 50 EUR

Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G

J. Haverdroeze
Resultaat: 110 EUR

J. Haverdroeze ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met fruit etc. 65x39 Cond.: R

Alie Kruse Kolk, aquarel
Startprijs 30 EUR

Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, veldboeket 43x58cm. Cond.: G