Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Duits berglandschap 1000
Duits berglandschap
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, 1000
Jan Cremer,
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
N. Steffelaar, interieur 1001
N. Steffelaar, interieur

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, boederij 1002
Klaas Bernink, boederij

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Zaanse schans 1003
Klaas Bernink, Zaanse schans

Resultaat:

750 EUR

Schilderij, A.J. Zwart 1004
Schilderij, A.J. Zwart
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, Groenewegen 1005
Schilderij, Groenewegen
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
3-Luik icoon 15e eeuw 1006
3-Luik icoon 15e eeuw

Resultaat:

4.750 EUR

Verkocht
Schilderij houtsnip 1007
Schilderij houtsnip

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Xeno Munninghof 1008
Xeno Munninghof

Resultaat:

375 EUR

Harry Maas 1009
Harry Maas
Startprijs 500 EUR
Gerard de Lairesse 1010
Gerard de Lairesse
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Evert Moll, Scheveningen 1011
Evert Moll, Scheveningen

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Echtpaar in dracht 1012
Echtpaar in dracht

Resultaat:

1.000 EUR

Jan Gierveld 1013
Jan Gierveld
Startprijs 750 EUR
Louis Apol, riviergezicht 1014
Louis Apol, riviergezicht
Startprijs 2.000 EUR
Theophile de Bock 1015
Theophile de Bock
Startprijs 100 EUR
L.B. Lieftinck, landschap 1016
L.B. Lieftinck, landschap
Startprijs 75 EUR
Klaas Bernink 1017
Klaas Bernink
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Vier velden ikoon 1018
Vier velden ikoon

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Hulshoff Poll 1019
Hulshoff Poll

Resultaat:

150 EUR

Fedor van Kregten 1020
Fedor van Kregten
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Ype Wenning 1021
Schilderij, Ype Wenning
Startprijs 550 EUR
2 Schilderijen, Russisch 1022
2 Schilderijen, Russisch
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, vossen 1023
Schilderij, vossen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ton van Tast 1024
Ton van Tast

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Emiel Barbarini 1025
Emiel Barbarini

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Jan Sierhuis 1026
Jan Sierhuis

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Jan Sierhuis 1027
Jan Sierhuis

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Ph. Sadee 1028
Ph. Sadee

Resultaat:

650 EUR

A. Essfeld, zeegezicht 1029
A. Essfeld, zeegezicht
Startprijs 100 EUR
Ton Schulten 1030
Ton Schulten
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Ets, Amsterdam 1031
Ets, Amsterdam

Resultaat:

150 EUR

Bloemstilleven 1032
Bloemstilleven
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Anton Pieck 1033
Anton Pieck

Resultaat:

120 EUR

Peter Klashorst 1034
Peter Klashorst
Startprijs 250 EUR
C. Verschuur 1035
C. Verschuur
Startprijs 650 EUR
Hendrik Savrij, koeien 1036
Hendrik Savrij, koeien
Startprijs 1.000 EUR
Harold Scheffer 1037
Harold Scheffer
Startprijs 200 EUR
Jan te Wierik, olieverf 1038
Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
F. van Kregten 1039
F. van Kregten

Resultaat:

750 EUR

Gerard 't Hart 1040
Gerard 't Hart
Startprijs 400 EUR
Rogier Chailloux 1041
Rogier Chailloux
Startprijs 40 EUR
Wolvecamp 1042
Wolvecamp
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Ets, Amsterdam 1043
Ets, Amsterdam

Resultaat:

500 EUR

Lambert 1044
Lambert
Startprijs 700 EUR
Gesigneerd J. van Couver 1045
Gesigneerd J. van Couver
Startprijs 350 EUR
Icoon, Maria Trychorusa 1046
Icoon, Maria Trychorusa
Startprijs 950 EUR
Stilleven op paneel 1047
Stilleven op paneel
Startprijs 700 EUR
2 Etsen, Suze de Lint 1048
2 Etsen, Suze de Lint
Startprijs 30 EUR
Evert Moll, havengezicht 1049
Evert Moll, havengezicht
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
R.F.M. v.d. Meulen 1050
R.F.M. v.d. Meulen

Resultaat:

130 EUR

Schilderij, Pit van Loo 1051
Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Pit van Loo 1052
Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR
Fedor van Kregten 1053
Fedor van Kregten
Startprijs 1.400 EUR
Gouache, Jelle Hoogstra 1054
Gouache, Jelle Hoogstra
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Ton van Tast 1055
Ton van Tast

Resultaat:

185 EUR

Ezel op stal 1056
Ezel op stal
Startprijs 250 EUR
Verkocht
P. Egmond 1057
P. Egmond

Resultaat:

60 EUR

Schilderij M.J. Manschot 1058
Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 40 EUR
Landschap waterval 1059
Landschap waterval
Startprijs 700 EUR
Portret, man met hoed 1060
Portret, man met hoed
Startprijs 90 EUR
Henk Bellaard 1061
Henk Bellaard
Startprijs 150 EUR
Rozen op vaas 1062
Rozen op vaas
Startprijs 280 EUR
Willem Roelofs, landschap Weesp 1063
Willem Roelofs, landschap Weesp
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, Piet Zwiers 1064
Schilderij, Piet Zwiers
Startprijs 300 EUR
Icoon, feestdagen 1065
Icoon, feestdagen
Startprijs 600 EUR
W.H. Jintes 1066
W.H. Jintes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Tekening, Deventer 1067
Tekening, Deventer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Marius Bauer, Orientaals tafereel 1068
Marius Bauer, Orientaals tafereel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, monogram 1069
Schilderij, monogram

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Huisje + Boomgaard 1070
Huisje + Boomgaard

Resultaat:

60 EUR

Joop Kropff 1071
Joop Kropff
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Matthias Koeppel 1072
Matthias Koeppel

Resultaat:

325 EUR

Jan van Delft, portret 1073
Jan van Delft, portret
Startprijs 90 EUR
Jan te Wierik, litho 1074
Jan te Wierik, litho
Startprijs 80 EUR
Ikoon, Vladimirskaja 1075
Ikoon, Vladimirskaja
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Ets, Rolf Curt 1076
Ets, Rolf Curt

Resultaat:

25 EUR

Litho, Laure Malcles-Masereel 1077
Litho, Laure Malcles-Masereel
Startprijs 60 EUR
Aquarel, Cor Sierhuis 1078
Aquarel, Cor Sierhuis
Startprijs 35 EUR
Houtsnede Francois Dehoy 1079
Houtsnede Francois Dehoy
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ets, Herbert Grunewald 1080
Ets, Herbert Grunewald

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bern v. Beek 1081
Bern v. Beek

Resultaat:

450 EUR

Schilderij, Buikema 1082
Schilderij, Buikema
Startprijs 850 EUR
2 Houtsnedes, Willem Grimm 1083
2 Houtsnedes, Willem Grimm
Startprijs 80 EUR
Ikoon, moeder Gods Smolensk 1084
Ikoon, moeder Gods Smolensk
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Litho, Oskar Kokoschka 1085
Litho, Oskar Kokoschka

Resultaat:

60 EUR

Boekstal, winter 1086
Boekstal, winter
Startprijs 400 EUR
Viool, stilleven 1087
Viool, stilleven
Startprijs 100 EUR
Renald, ongesigneerd 1088
Renald, ongesigneerd
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Ets, Edelman 1089
Ets, Edelman

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Eriks 1090
Schilderij, J. Eriks

Resultaat:

150 EUR

Renald, ongesigneerd 1091
Renald, ongesigneerd
Startprijs 25 EUR
Ets, Hilmar Friedrich 1092
Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 25 EUR
Verkocht
A. Heyboer 1093
A. Heyboer

Resultaat:

200 EUR

Map 14 repro's, L. Cranach 1094
Map 14 repro's, L. Cranach
Startprijs 20 EUR