16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Therese Schwartzer, portret 1527
Therese Schwartzer, portret
Startprijs 1.000 EUR
Oude spotprent 1531
Oude spotprent

10 EUR

Aquarel 1537
Aquarel
Startprijs 10 EUR
C. Cornelisz, wintergezicht 1544
C. Cornelisz, wintergezicht
Startprijs 50 EUR
Schilderij 1546
Schilderij
Startprijs 15 EUR
Stilleven, W. van Wijngaarden 1548
Stilleven, W. van Wijngaarden
Startprijs 200 EUR
Paneel, 19e eeuw 1550
Paneel, 19e eeuw

125 EUR

Aerle, knotwilgen 1552
Aerle, knotwilgen
Startprijs 75 EUR
Groot jachtstilleven 1554
Groot jachtstilleven

500 EUR

Andries Verleurs 1555
Andries Verleurs
Startprijs 75 EUR
Schilderij, landschap 1556
Schilderij, landschap
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Bogman 1557
Schilderij, Bogman

350 EUR

Schilderij, paarden in galop 1558
Schilderij, paarden in galop

75 EUR

Schilderij, portret 1559
Schilderij, portret

40 EUR

Schilderij, A. Prins 1560
Schilderij, A. Prins
Startprijs 60 EUR
Pieter Vierhout, Tenerife 1561
Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 100 EUR
Pieter Vierhout, Tenerife 1562
Pieter Vierhout, Tenerife
Startprijs 100 EUR
Leo Vierhout, provence 1563
Leo Vierhout, provence
Startprijs 150 EUR
Larens interieur 1564
Larens interieur

20 EUR

3x Cambier, aquarel 1565
3x Cambier, aquarel
Startprijs 120 EUR
Lucebert gouache 1566
Lucebert gouache
Startprijs 350 EUR
Schilderij, Briels + boek 7002
Schilderij, Briels + boek
Startprijs 950 EUR
Litho 7003
Litho
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Frans Manders 7004
Schilderij, Frans Manders
Startprijs 150 EUR