16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Schilderij, Bogman 1557
Schilderij, Bogman

350 EUR

Matthias Koeppel 1072
Matthias Koeppel

325 EUR

Schilderij 1521
Schilderij

325 EUR

Schilderij houtsnip 1007
Schilderij houtsnip

300 EUR

Blom, Indische man 1236
Blom, Indische man

300 EUR

Eef de Weerd, abstract 1293
Eef de Weerd, abstract

300 EUR

J. Surie, stilleven 1351
J. Surie, stilleven

300 EUR

Anton Heyboer, man 1461
Anton Heyboer, man

275 EUR

Aquarel, Ruïne Abbey 1252
Aquarel, Ruïne Abbey

260 EUR

Ets, M. Bouwer 1120
Ets, M. Bouwer

250 EUR

Schilderij, bloemstilleven 1396
Schilderij, bloemstilleven

240 EUR

Momogram A.E. 1395
Momogram A.E.

225 EUR

Schilderij, vossen 1023
Schilderij, vossen

220 EUR

Blom, Indische vrouw 1238
Blom, Indische vrouw

220 EUR

A. Heyboer 1093
A. Heyboer

200 EUR

Schilderij Thomasso Principe 1127
Schilderij Thomasso Principe

200 EUR

Fons Verstraeten 1133
Fons Verstraeten

200 EUR

Lucie van Groningen, bloemstilleven 1334
Lucie van Groningen, bloemstilleven

200 EUR

CH. Stork, molen in de winter 1370
CH. Stork, molen in de winter

200 EUR

Pieter Scheen 1109
Pieter Scheen

190 EUR

Ton van Tast 1024
Ton van Tast

185 EUR

Ton van Tast 1055
Ton van Tast

185 EUR

J. Ponne 1099
J. Ponne

180 EUR

Anton Heyboer, kip 1439
Anton Heyboer, kip

180 EUR