Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan en kip in de stal 12,5x18cm. Cond.: G
H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, schelpenvisser 20x27cm. Cond.: G
Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G
E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnenbloemen 50x70cm. Cond.: G
Cats 20e eeuw (Pseudoniem van Eiben), olieverf op linnen, landschap met boerderij aan een beek 40x80cm. Cond.: G
J. A. Burghoorn ca. 1910 (Jurrien Adrianiss Burghoorn Delft 1879 - 1950), olieverf op linnen, riviergezicht met man in zeilboot 67x37cm. Cond.: G
M.W. Visser, olieverf op linnen, kustgezicht met bloesemboom 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, riviergezicht met vissers 30x35cm. Cond.: G
Marie Kelting (Amsterdam 1886 -1969 Vleuten), gemengde techniek op papier, leguaan op rots44x32cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht met boerenschuur 55x45cm. Cond.: G
Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerde ets 15/50 '93, ets op papier, vrouw voor de spiegel 23x14cm. Cond.: G
Jan Oosting 1985, ets op papier, de vlucht van de schaarbekken 58x60cm. Cond.: G
Tonny Huizing, aquarel op papier, portret I (aankoopprijs Fl. 3.900,-) 12,5x11cm. Cond.: G
Bert de Wilde '76, zeefdruk op papier, Hollands silhouet 30x22cm. Cond.: G
M. v.d. Bos 80 4/20, lithografie op papier, titel uurwerk 56x40cm. Cond.: G
Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G
Lisko (of Liska?), olieverf op paneel, stadsgezicht in de sneeuw (waarschijnlijk Oostblok-land) 45x70cm. Cond.: G
Cor Bouter (Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op linnene, boerenhoeve met boerin en twee koeien 30x60cm.
B. Huberti? ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met jager 37x57cm. Cond.: G
M. de Herdt ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met fruit 70x80cm. Cond.: G
Gesigneerd Voigt Berlijn 20e eeuw, olieverf op linnen, panorama Berlijn 44x124cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, portret van een Oosterse vrouw in kledendracht 53x63cm. Cond.: G