15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Schilderij, H. Bean 1375
Schilderij, H. Bean

30 EUR

Tekening vogels 1382
Tekening vogels

30 EUR

Fischer ca. 1950 1390
Fischer ca. 1950

30 EUR

S. Pomplun 1401
S. Pomplun

30 EUR

P. Schulz Schwieder 1412
P. Schulz Schwieder

30 EUR

H. Hermans, winter 1435
H. Hermans, winter

30 EUR

Tonny Huizing, aquarel 1449
Tonny Huizing, aquarel

30 EUR

6 Gravures 1012
6 Gravures

25 EUR

Ets, onduidelijk 1080
Ets, onduidelijk

25 EUR

Schilderij met poezen 1162
Schilderij met poezen

25 EUR

Kunstwerk 1181
Kunstwerk

25 EUR

Tekening officier 1842 + brief 1187
Tekening officier 1842 + brief

25 EUR

Schilderij 1190
Schilderij

25 EUR

2 Gravures, mode 19e eeuw 1219
2 Gravures, mode 19e eeuw

25 EUR

Herman Romijn 1223
Herman Romijn

25 EUR

Schilderij, mediterraans 1260
Schilderij, mediterraans

25 EUR

Ongesigneerd stadsgezicht 1278
Ongesigneerd stadsgezicht

25 EUR

Schilderij, G. Wielens 1285
Schilderij, G. Wielens

25 EUR

Schilderij, boerderij 1308
Schilderij, boerderij

25 EUR

Gouache, H.W. v. Meines 1314
Gouache, H.W. v. Meines

25 EUR

Litho 1354
Litho

25 EUR

Kleinere kaart Zutphen in lijst 1368
Kleinere kaart Zutphen in lijst

25 EUR

Gravure Amsterveen 1374
Gravure Amsterveen

25 EUR

Schilderij, Bolsward 1402
Schilderij, Bolsward

25 EUR

Ongesigneerd, Arabische voorstelling 1403
Ongesigneerd, Arabische voorstelling

25 EUR

Modern schilderij, 80-er jaren 1409
Modern schilderij, 80-er jaren

25 EUR

C. Wentsch 1415
C. Wentsch

25 EUR

Schilderij, E. Klaussen 1439
Schilderij, E. Klaussen

25 EUR

Schilderij, M.W. Visser 1442
Schilderij, M.W. Visser

25 EUR

Schilderij, H. Leuverink '94 1119
Schilderij, H. Leuverink '94

20 EUR

Bloemstilleven 1121
Bloemstilleven

20 EUR

Diverse grafieken, aqaurellen etc. 1149
Diverse grafieken, aqaurellen etc.

20 EUR

Aquarel, A.K. 1161
Aquarel, A.K.

20 EUR

A.Boer ets 1168
A.Boer ets

20 EUR

Ernst Richter 1169
Ernst Richter

20 EUR

Houtsnede 1186
Houtsnede

20 EUR

R. Cavallini 76 1217
R. Cavallini 76

20 EUR

Muzikant in sneeuw 1228
Muzikant in sneeuw

20 EUR

Peritti Kokko '78 1256
Peritti Kokko '78

20 EUR

Paneeltje, Charles Dickens 1258
Paneeltje, Charles Dickens

20 EUR

Ton Ancone, abstract 1339
Ton Ancone, abstract

20 EUR

Ongesigneerd, wintergezicht 1405
Ongesigneerd, wintergezicht

20 EUR

Schilderij, B. Korf 1452
Schilderij, B. Korf

20 EUR

Map van Eyck bis Rembrandt 1093
Map van Eyck bis Rembrandt

15 EUR

Map, Kathe Kollwitz 1095
Map, Kathe Kollwitz

15 EUR

Aquarel bloemen 1891 1244
Aquarel bloemen 1891

15 EUR

Schilderij, vrouw op landweg 1313
Schilderij, vrouw op landweg

15 EUR

Landkaart Dutschland Eisenbahn 1386
Landkaart Dutschland Eisenbahn

15 EUR

Sachsen 1392
Sachsen

15 EUR

Landschap bergen en kasteel 1431
Landschap bergen en kasteel

15 EUR

Tekening, man op stoel 1436
Tekening, man op stoel

15 EUR

Schelpenvisser 1437
Schelpenvisser

15 EUR

W. Heidtman, landschap 1329
W. Heidtman, landschap

10 EUR

Schilderij, Gaalman 1361
Schilderij, Gaalman

10 EUR

2 Etsen 1438
2 Etsen

10 EUR