15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Schilderij Artz 1247
Schilderij Artz

135 EUR

Aquarel, bloemmotief 1387
Aquarel, bloemmotief

130 EUR

Litho Corneille 1406
Litho Corneille

130 EUR

Schilderij, J. v. Os 1234
Schilderij, J. v. Os

125 EUR

3x Wolvecamp pastel in lijst 1021
3x Wolvecamp pastel in lijst

120 EUR

Schilderij, H. de Groot 1356
Schilderij, H. de Groot

120 EUR

Olieografie groot 1420
Olieografie groot

120 EUR

M. de Herdt, stilleven 1456
M. de Herdt, stilleven

120 EUR

Schilderij, C. Dijkman 1078
Schilderij, C. Dijkman

110 EUR

Lijst met portret 1163
Lijst met portret

110 EUR

Lijst met portret 1164
Lijst met portret

110 EUR

Schilderij, gouden lijst 1309
Schilderij, gouden lijst

110 EUR

Schilderij, Baayens 1337
Schilderij, Baayens

110 EUR

Wilhelm Kaverman? 1340
Wilhelm Kaverman?

110 EUR

4 Werken, F.H.B. 1065
4 Werken, F.H.B.

100 EUR

Schilderij Krol, Twents landschap 1083
Schilderij Krol, Twents landschap

100 EUR

Schilderij, boten op een meer 1115
Schilderij, boten op een meer

100 EUR

Schilderij, paarden met hond 1118
Schilderij, paarden met hond

100 EUR

Schilderij, paarden voor een kar 1120
Schilderij, paarden voor een kar

100 EUR

Herman Brood 1128
Herman Brood

100 EUR

v.d. Poel 1200
v.d. Poel

100 EUR

Schilderij, molen met vaart 1241
Schilderij, molen met vaart

100 EUR

Herman Brood 1261
Herman Brood

100 EUR

Schilderij, 2 putties met fazant 1288
Schilderij, 2 putties met fazant

100 EUR