Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan H. Bolink, stilleven 1509
Jan H. Bolink, stilleven

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Map etsen Minderman 1156
Map etsen Minderman

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
M. Otte, boer en bok 1188
M. Otte, boer en bok

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Appel, gezichten 1300
Appel, gezichten

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Wim Bos 1078
Wim Bos

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Grotere kaart Overijssel 1016
Grotere kaart Overijssel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeegezicht ca. 1750 1028
Zeegezicht ca. 1750

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij Ensor 1071
Schilderij Ensor

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Menno van Meeteren Brouwer 1372
Menno van Meeteren Brouwer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. Dircks, haven 1318
A. Dircks, haven

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, Italiaanse 1464
Schilderij, Italiaanse

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, fruit 1131
Schilderij, fruit

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Doek van Hassel 1178
Doek van Hassel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, boten 1270
Schilderij, boten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, D. Gerhck 1276
Schilderij, D. Gerhck

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, winterlandschap 1513
Schilderij, winterlandschap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gerard Krol 1029
Gerard Krol

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Portret 1852 1092
Portret 1852

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ton van Tast 1148
Ton van Tast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, reeën in landschap 1195
Schilderij, reeën in landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. Balsink 1240
H. Balsink

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese school 1080
Chinese school

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Aquarel, naar C. Springer 1334
Aquarel, naar C. Springer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
P. van Loo 1333
P. van Loo

Resultaat:

125 EUR