09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Hans, schaapskooi met herder 1053
Hans, schaapskooi met herder

45 EUR

Tekening dame, 19e eeuw 1086
Tekening dame, 19e eeuw

45 EUR

F.H. Lang, winters berglandschap met huis 1151
F.H. Lang, winters berglandschap met huis

45 EUR

Frans Everbag, ets 1351
Frans Everbag, ets

45 EUR

Boek Scheen 1046
Boek Scheen

40 EUR

Willy Beekhuyse, stilleven 1084
Willy Beekhuyse, stilleven

40 EUR

Simon Lord Lovat 1746, gravure 1329
Simon Lord Lovat 1746, gravure

40 EUR

Paulo, wintergezicht 1016
Paulo, wintergezicht

35 EUR

Fulton, zeegezicht 1018
Fulton, zeegezicht

35 EUR

Veenendaal 1061
Veenendaal

35 EUR

Tekening Herderin, J.C. Mees 1083
Tekening Herderin, J.C. Mees

35 EUR

A. van de Berg 1249
A. van de Berg

35 EUR

Chris Lebeau, jonge soldaat 1305
Chris Lebeau, jonge soldaat

35 EUR

P. van os, gravure 1338
P. van os, gravure

35 EUR

P.J. van Os, gravure 1344
P.J. van Os, gravure

35 EUR

J. van Dijk 1056
J. van Dijk

30 EUR

Huyges 1097
Huyges

30 EUR

v. Hog, Bloemstilleven 1189
v. Hog, Bloemstilleven

30 EUR

Schilderij, van hout 1209
Schilderij, van hout

30 EUR

Schilderij met schepen 1226
Schilderij met schepen

30 EUR

Ongesigneerd, haan 1253
Ongesigneerd, haan

30 EUR

Aquarel, stilleven M(A)K 1258
Aquarel, stilleven M(A)K

30 EUR

A. Everdingen, gravure 1307
A. Everdingen, gravure

30 EUR

Both fecit, gravure 1308
Both fecit, gravure

30 EUR