Herman Kruyder ( Lage Vuursche 1881 - 1935 Amsterdam), olieverf op linnen, Art Deco landschap met bomen en huisje 75x43cm. Cond.: G
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boerenfamilie in het zonlicht bij deuropening 61x51cm. Cond.: G
Pieter Knorr ( 1950 Den Haag - ), olieverf op linnen, liggende haas 81x53cm. Cond.: G
Willem de Zwart (Haagse School) (1862 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, riviergezicht met schuit bij een huis 55x37cm. Cond.: G
Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G
Jan Harm Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, Hollandse strandjutter met paard en kar 42x50cm. Cond.: G
Zeldzame map met 19 Hollandse atlaskaarten van Nicolas Visser (Nicolaum Visscher 1618-1709); 1) Germania Inferiors XVII provinciarum, 2) Geographica Artesia Comitatus Tabula, 3)comitatus Hannoniae, 4)...
Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G
Twee werken Joseph Bles ( 1825 - 1875 Den Haag), 1x vrouw bij waterput en 1x meisje verkoopt bloemen (in 2000 verkocht bij Christies Amsterdam voor FL. 18.000,-), 17,5x20,5cm. en 17x20,5cm. Cond.: G
J. Wagner (pseudoniem Georg Fischhof 1849 - 1920 Duitse School), olieverf op linnen, groot havengezicht met vele figuren en schepen 106x70cm. Cond.: G
Josef Israëls ( 1827 Groningen - 1911 Den Haag), aquarel op papier, portret van een joodse man 30x38cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op paneel, Groninger landschap 45x37cm. Cond.: G
Chinees kunstenaarsboek ca. 1920 met 12 originele werken ca. 20x20cm., Chinese gekleurde inkt op zijde. Afmetingen boek: 27x23x2,5cm.
Sara Bisschop (Robertson) (Den Haag 1894 - ), olieverf op paneel, vrouwenportret 14x15cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G
V. Mataloni 1908 (Italiaanse School), olieverf op linnen, riviergezicht met prachtige vergulde geornamenteerde lijst 101x75cm. Cond.: G
Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, paardenkar op Rotterdamse kade 60x100cm. Cond.: G
Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G
Gerard Altmann (Rotterdam 1870 - 1940), olieverf op paneel, zonnige dag met koeien aan een rivier 42x28cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, winters landschap met figuren 45x34cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
Jan Voerman (diverse musea, groot werk) (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op linnen, dorp langs de IJssel, waarschijnlijk gezicht op Hattem. Bijzonder groot werk van deze schilder 105x72cm. Cond.:...
Herman Tulp (Zwolle 1955 ), olieverf op linnen, surrealistisch landschap met rat en fabriek (vroeg werk) 40x30cm. Cond.: G