Jacob Maris (1837 - 1899 Holland), gravure op papier, Hollands landschap met brug en figuren 20x8,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, man en vrouw 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd winterlandschap ca. 1900, olieverf op paneel, figuren op een paard 58x40cm. Cond.: R
Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met bloemenmarkt 18x13cm. Cond.: G
J. ten Cate, olieverf op paneel, beekje in het bos 32x22cm. Cond.: U
J. ten Cate, olieverf op paneel, bospad met figuren 32x22cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met twee liggende rammen 18x11cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G
B. Sluiter ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadiging) 60x80cm. Cond.: G
F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, winterlandschap 19x14cm. Cond.: G
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U
Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G
A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G
N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
C. Dijkshoorn, olieverf op linnen, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G