Monogram W.D.L. 1869, aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren bij ondergaande zon 33x21,5cm. Cond.: G
Louis Heymans 1956 (Utrecht 1890 - Middelburg), gouache op papier, stilleven met Wajang pop, schelp en vaas 32x47cm. Cond.: G
J. Ooninck ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met kippen en haan 34x25cm. Cond.: G
Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, interieur Twents boerderij met boer 55x45cm. Cond.: G
Elsise Clandine Arntzenius (1902 Den Haag - ), aquarel op papier, vaas met rozen 31x44cm. Cond.: U
Ongesigneerd, aquarel op papier, 19e eeuw, Kustplaats met schepen, huizen en figuren. Vermoedelijk Engeland. 123x64 cm., Cond.: G
Neeltje Hendrika Court-Konijnenburg (Amsterdam 1882 - 1937 Utrecht), olieverf op linnen, stilleven met aardewerk 59x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U
Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U
Liu Hui 20e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt liggend op waterlelies 120x80cm. Cond.: U
R. Detrixhe, olieverf op paneel, liggende roodbont koe in stal 38x23cm. Cond.: G
Henk Poeder (Ede), olieverf op paneel, stilleven met aardewerk en pruimen 63x42cm. Cond.: G