H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.
Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure Engelsche kraam Jongen rijcken Hollander op geldkist. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 44 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.
Twee etsen Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Binnenhof + wintergezicht. Etsen op papier. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...
Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.
Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.
Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.