Zoeken

Monogram A.M. Geijp, Landschap met boerderij en man in roeiboot 1286
Monogram A.M. Geijp, Landschap met boerderij en man in roeiboot
Startprijs 70 EUR
Wim Sinemus, Abstracte compositie 1287
Wim Sinemus, Abstracte compositie
Startprijs 70 EUR
M. Ottee, Boerderij met boer en geit 1288
M. Ottee, Boerderij met boer en geit
Startprijs 200 EUR
H. van Leeuwen, Boeren interieur met moeder en kinderen 1289
H. van Leeuwen, Boeren interieur met moeder en kinderen
Startprijs 80 EUR
M. Wildevuur, Vaas met bloemen 1290
M. Wildevuur, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign., Bomschuiten op strand 1291
Onduid. gesign., Bomschuiten op strand
Startprijs 80 EUR
Monogram, Eenden aan waterkant 1292
Monogram, Eenden aan waterkant
Startprijs 80 EUR
Pol Dom, Gezicht op Scheveningen 1293
Pol Dom, Gezicht op Scheveningen
Startprijs 400 EUR
Hendrick Vader, Visservolk bij bomschuit op strand 1294
Hendrick Vader, Visservolk bij bomschuit op strand
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Optocht met figuren 1295
Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startprijs 40 EUR
Leo Scheen, Haven van Rotterdam 1296
Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Startprijs 120 EUR
Leo Scheen, Haven van Rotterdam 1297
Startprijs 120 EUR
Otto B. de Kat, Berglandschap 1298
Otto B. de Kat, Berglandschap
Startprijs 80 EUR
Onduidelijk, Boerderij met boerin 1299
Onduidelijk, Boerderij met boerin
Startprijs 80 EUR
M. de Jongere, Hollands poldergezicht 1300
M. de Jongere, Hollands poldergezicht
Startprijs 60 EUR
Exel, Riviergezicht met windmolen 1301
Exel, Riviergezicht met windmolen
Startprijs 80 EUR
Th. Penning, Drents landschap 1302
Th. Penning, Drents landschap
Startprijs 100 EUR
Gerard van Lerven, Vaas met bloemen 1303
Gerard van Lerven, Vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR
N. Beek, Boeren interieur met figuren aan eettafel 1304
N. Beek, Boeren interieur met figuren aan eettafel
Startprijs 100 EUR
Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform 1305
Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startprijs 60 EUR
Henk Bernink, Spoorwegovergang 1306
Henk Bernink, Spoorwegovergang
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, Abstract, 1307
Ongesigneerd, Abstract,
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Figuren voorstelling 1308
Ongesigneerd, Figuren voorstelling
Startprijs 80 EUR
Toegeschreven aan Krishna Reddy, Waterlelies 1309
Toegeschreven aan Krishna Reddy, Waterlelies
Startprijs 60 EUR