Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

G. van Donk, Bomschuit op strand met vissersvolk 1203
G. van Donk, Bomschuit op strand met vissersvolk
Startprijs 150 EUR
M. de Jongere, Poldergezicht met visser 1219
M. de Jongere, Poldergezicht met visser
Startprijs 150 EUR
F. de Wit, Ploegende boer op akker 1228
F. de Wit, Ploegende boer op akker
Startprijs 150 EUR
Thomas Heesakkers, Stilleven 1230
Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 150 EUR
Gerard van Lerven, Vaas met bloemen 1303
Gerard van Lerven, Vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Abstract, 1307
Ongesigneerd, Abstract,
Startprijs 150 EUR
Cor Sobel, Bloembollenvelden 1321
Cor Sobel, Bloembollenvelden
Startprijs 150 EUR
E. v/d Ven, Vaas met anemonen 1359
E. v/d Ven, Vaas met anemonen
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Bergachtig landschap 1367
Ongesigneerd, Bergachtig landschap
Startprijs 150 EUR
Johan Dijkstra, 1374
Johan Dijkstra,
Startprijs 150 EUR
Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind 1394
Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind
Startprijs 150 EUR
A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep 1433
A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep
Startprijs 150 EUR
Gerard Krol, Landschap Buurse 1147
Gerard Krol, Landschap Buurse
Startprijs 160 EUR
Ongesigneerd, Parijse dame 1210
Ongesigneerd, Parijse dame
Startprijs 160 EUR
2x Patrick Nagel, 2x Damesportret 1086
2x Patrick Nagel, 2x Damesportret
Startprijs 180 EUR
H.C. Mac Lean, Stilleven met pompoen 1158
H.C. Mac Lean, Stilleven met pompoen
Startprijs 180 EUR
Map met werken Eef de Weerd (ca 15x) 1179
Map met werken Eef de Weerd (ca 15x)
Startprijs 180 EUR
Edward Masseus, Stilleven 1226
Edward Masseus, Stilleven
Startprijs 180 EUR
PAZ Subercaseaux, Abstracte compositie 1243
PAZ Subercaseaux, Abstracte compositie
Startprijs 180 EUR
Ongesigneerd, Strandgezicht met visser en bomschuit 1254
Ongesigneerd, Strandgezicht met visser en bomschuit
Startprijs 180 EUR
Ongesigneerd, Breugeliaans interieur met figuren 1256
Ongesigneerd, Breugeliaans interieur met figuren
Startprijs 180 EUR
Klaas Bernink, Werkketen 1006
Klaas Bernink, Werkketen
Startprijs 200 EUR
Cesare Marchesini, Italiaans landschap 1027
Cesare Marchesini, Italiaans landschap
Startprijs 200 EUR
Cesare Marchesini, Figuren in tuin 1031
Cesare Marchesini, Figuren in tuin
Startprijs 200 EUR
Klaas Bernink, Waterfilter 1036
Klaas Bernink, Waterfilter
Startprijs 200 EUR
C. Verschuur, Landarbeiders aan het hooien 1052
C. Verschuur, Landarbeiders aan het hooien
Startprijs 200 EUR
Maya Wildevuur, Klaprozenveld 1064
Maya Wildevuur, Klaprozenveld
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Rustende paarden 1070
Ongesigneerd, Rustende paarden
Startprijs 200 EUR
W.H. Sjerp, Riviergezicht met zeilboten 1071
W.H. Sjerp, Riviergezicht met zeilboten
Startprijs 200 EUR
J. van Vught Tijssen, 't Kolkje Amsterdam 1075
J. van Vught Tijssen, 't Kolkje Amsterdam
Startprijs 200 EUR
Josef Schakewits, Dames staan model voor schilder in bos 1099
Josef Schakewits, Dames staan model voor schilder in bos
Startprijs 200 EUR
Anton Kattenbeld, Havengezicht Dordrecht? 1112
Anton Kattenbeld, Havengezicht Dordrecht?
Startprijs 200 EUR
A.M. Woudstra, Strandgezicht 1118
A.M. Woudstra, Strandgezicht
Startprijs 200 EUR
Zank / Gericke, Bloemstilleven 1125
Zank / Gericke, Bloemstilleven
Startprijs 200 EUR
G. Gort, Winterlandschap 1150
G. Gort, Winterlandschap
Startprijs 200 EUR
Klaas Bernink, Twentse boerderij in de winter 1153
Klaas Bernink, Twentse boerderij in de winter
Startprijs 200 EUR
J.J.W. de Me, Potloodtekening met driemasters 1161
J.J.W. de Me, Potloodtekening met driemasters
Startprijs 200 EUR
Religieus schilderij 1172
Religieus schilderij
Startprijs 200 EUR
Gautier, Moulin Rouge 1174
Gautier, Moulin Rouge
Startprijs 200 EUR
Onduidelijk, Berglandschap met huizen en figuren 1177
Onduidelijk, Berglandschap met huizen en figuren
Startprijs 200 EUR
P. Vlerick, Abstract 1186
P. Vlerick, Abstract
Startprijs 200 EUR
S. Lugtenberg, Larens interieur 1205
S. Lugtenberg, Larens interieur
Startprijs 200 EUR
J. Francos, Strandgezicht 1237
J. Francos, Strandgezicht
Startprijs 200 EUR
Barbizon-stijl, Franse School 1265
Barbizon-stijl, Franse School
Startprijs 200 EUR
M. Ottee, Boerderij met boer en geit 1288
M. Ottee, Boerderij met boer en geit
Startprijs 200 EUR
17x 17e - 18e Eeuwse gravures, Handen/Voeten studie 1313
17x 17e - 18e Eeuwse gravures, Handen/Voeten studie
Startprijs 200 EUR
Agnes van den Brandeler, Stilleven met olielampen 1322
Agnes van den Brandeler, Stilleven met olielampen
Startprijs 200 EUR
Monogram A.G., Dorpsgezicht 1366
Monogram A.G., Dorpsgezicht
Startprijs 200 EUR