Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Will Kalshoven, Vaas met anemonen 1369
Will Kalshoven, Vaas met anemonen
Startprijs 30 EUR
J. Benneke, Landschap Giethoorn 1386
J. Benneke, Landschap Giethoorn
Startprijs 30 EUR
K. Räder, Abstract 1338
K. Räder, Abstract
Startprijs 35 EUR
M. Brusse, Volcano Bowl 1346
M. Brusse, Volcano Bowl
Startprijs 35 EUR
B. Medema, Poldergezicht met punter en boerderij 1277
B. Medema, Poldergezicht met punter en boerderij
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Optocht met figuren 1295
Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startprijs 40 EUR
H. Frauenfelder, Landschap met boerderij 1311
H. Frauenfelder, Landschap met boerderij
Startprijs 40 EUR
Haanstra, Windmolen 1324
Haanstra, Windmolen
Startprijs 40 EUR
H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen 1368
H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Stilleven 1387
Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 40 EUR
H. van Zemeren, Amazone te paard 1405
H. van Zemeren, Amazone te paard
Startprijs 40 EUR
Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval 1410
Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval
Startprijs 40 EUR
Hogerwaard, Boerderij 1340
Hogerwaard, Boerderij
Startprijs 45 EUR
Johanna van Wisse, Visser met baard 1116
Johanna van Wisse, Visser met baard
Startprijs 50 EUR
Agnes van den Brandeler, Vrouw met hoed bij raam 1137
Agnes van den Brandeler, Vrouw met hoed bij raam
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Dame met pen en griffel 1223
Onduid. gesig., Dame met pen en griffel
Startprijs 50 EUR
P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser 1258
P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser
Startprijs 50 EUR
3x Eef de Weerd, Abstract 1259
3x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 50 EUR
3x Eef de Weerd, 3x Abstract 1264
3x Eef de Weerd, 3x Abstract
Startprijs 50 EUR
3x Panda schilderij 1283
3x Panda schilderij
Startprijs 50 EUR
J.H.P. van Hoppe, Dorpsgezicht met figuren 1319
J.H.P. van Hoppe, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR
Agnes van den Brandeler, Man met stropdas 1320
Agnes van den Brandeler, Man met stropdas
Startprijs 50 EUR
Gravure, Havengezicht Le Havre 1326
Gravure, Havengezicht Le Havre
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Stilleven 1337
Onduid. gesig., Stilleven
Startprijs 50 EUR
J.A. Mondt, Stilleven 1339
J.A. Mondt, Stilleven
Startprijs 50 EUR
H.C. van Mourik, Vaas met bloemen 1341
H.C. van Mourik, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
H.C. van Mourik, Stilleven 1342
H.C. van Mourik, Stilleven
Startprijs 50 EUR
Albert Buikema, Jazz ballet danseres 1357
Albert Buikema, Jazz ballet danseres
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Edele heer in bierkelder 1376
Onduid. gesig., Edele heer in bierkelder
Startprijs 50 EUR
Rolf Weijburg, Encounters West 1384
Rolf Weijburg, Encounters West
Startprijs 50 EUR
D. Zwerver, Figuren in tuin 1385
D. Zwerver, Figuren in tuin
Startprijs 50 EUR
Chinese litho 1389
Chinese litho
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Eenden 1392
Onduid.gesign., Eenden
Startprijs 50 EUR
Antoon Markus, Landschap met boerderij 1396
Antoon Markus, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met boerderij 1399
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Fernandelaas, Herten 1401
Fernandelaas, Herten
Startprijs 50 EUR
Willem Frederik Beers, Moderne compositie 1413
Willem Frederik Beers, Moderne compositie
Startprijs 50 EUR
Monogram, Vrouw in klederdracht 1415
Monogram, Vrouw in klederdracht
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Gemberpot met rozen 1416
Onduidelijk gesigneerd, Gemberpot met rozen
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk, Boering met garen 1422
Onduidelijk, Boering met garen
Startprijs 50 EUR
Ronald Frijling, Bosrand met plasgezicht 1425
Ronald Frijling, Bosrand met plasgezicht
Startprijs 50 EUR
Ronald Frijling, Wintergezicht met paardenkar 1426
Ronald Frijling, Wintergezicht met paardenkar
Startprijs 50 EUR
Tilly Moes, Vaas met rozen 1427
Tilly Moes, Vaas met rozen
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk, Boerderij bij nacht 1081
Onduidelijk, Boerderij bij nacht
Startprijs 60 EUR
3x Eef de Weerd, Abstract 1109
3x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 60 EUR
Toorop, Portret Guusje van Lede 1115
Toorop, Portret Guusje van Lede
Startprijs 60 EUR
Toegeschreven Raoul Hijnckes, Stilleven 1117
Toegeschreven Raoul Hijnckes, Stilleven
Startprijs 60 EUR
A. Musiv, Strandgezicht met figuren 1131
A. Musiv, Strandgezicht met figuren
Startprijs 60 EUR