Amerikaanse kristalglazen vaas met silveroverlay 925/000 met bloemotief 20e eeuw. H.: 25cm. Cond.: G
Zeven oude kristallen glazen met slijpsel waarvan 1 gekleurd 9-21cm. Cond.: G
Grote kristallen fruitschaal gesigneerd "House of Igor Carl Faberge" 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: U
Ruitkristallen dekselschaal 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G
Kristallen orrefors bowl (Kosta Boda) Sweden 20e eeuw 10xø10cm. Cond.: G
Ruitkristallen schaal ca. 1900 Holland (chip), 8xø18cm. Cond.: G
Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Oude handgeblazen glazen karaf 2e helft 20e eeuw, roze met melkkleur 40xø8cm. Cond.: G
Twee herinneringsglazen van Hamburg 20e eeuw. 1x Glazen laars met sneeuwklokjes en opschrift. 1x Bierglas met 3 blikken op Hamburg H.: 15cm. Cond.: G