Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.
4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand
Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G
Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U
2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)
Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.
Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.
Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm
15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.
Blauw Chinees bord met bloemdecor beschilderd, 18e eeuw, 1 chip en 1 haarscheur, ø27,5cm.
Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G
Amsterdam bont bord, 18e eeuws, mooi gaaf bord, ø22,5cm. Cond.: U
Chinees bord gekleurd, 18e eeuw, klein chipje aan de rand, ø23cm.
Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G
Chinees gekleurd bord met decor van pauw en bloemen, gemerkt ca. 1900, 3,5xø24cm.