Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose tazza's met decor van wijsheer/floraal en tekst. Afmeting: Ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen melk + bloed schaal met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 17,3 cm. In goede staat.
2x Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 1x Slanke vaas met zes tekens bodemmerk. 1x Baluster vaas met bodemmerk, haarlijn bovenrand. Afmeting: H 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Grote schotel haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Song papegaai met celadon glazuur. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.
Chinese messing vergulde dekselvaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese gouache van een waaier (in lijst). Figuren decoratie. Enkele restauratie. Afmeting: 26 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren sigaretten box (China), rechthoekig model met een scharnierend deksel. Aan de ene zijde versierd met 2 vogels en aan de andere zijde een voorstelling van een landschap met chinese figuren. ca...
Oud Chinees bronzen boeddha figuur, staande op lotusbloem met koraalketting. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Vaas met draken decor. 1x Flesvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk (hals beschadigd). Afmeting: H 30,5 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Flambé vaas. 1x Vrucht-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Lot met negen diverse oude/antieke snuffbottles. Porselein et cetera. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung kom met schildpad-achtig bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Familie Rose Armorial schotel met Frans wapen decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen pijpvaas. Blauw-wit decor. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang du Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Lot met zes antiek Chinees porseleinen borden. Divers. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xi. Minimale chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuws Japans bronzen wierookbrander met olifanten-hengsels, draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: H 23,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
4x Divers China. Bestaande uit: Twee Chinese schoentjes. Tang figuur, en een fijn bewerkte noot met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen druivenschotel. Eén bakfout. Afmeting: Ø 36,2 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese munten. Twee soorten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,7 - 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees of Japans porseleinen polychrome figuur. Man met stok. Chips basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.