Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese celadon kom Ø 14,5 cm. 7113
Chinese celadon kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Porseleinen boeddha 7114
Porseleinen boeddha
Startprijs 1.200 EUR
Bronzen boeddha met vergulding 7117
Bronzen boeddha met vergulding
Startprijs 1.250 EUR
Chinese patty pan 7122
Chinese patty pan
Startprijs 100 EUR
Lot Chinees porselein (5x) 7124
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 100 EUR
Chinese bronzen wierookbrander 7128
Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 1.500 EUR
2x Chin. Familie Rose kom Ø 11,4 cm. 7129
2x Chin. Familie Rose kom Ø 11,4 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinees bord Ø 28 cm. 7133
Chinees bord Ø 28 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinese gemberpot 7134
Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR
2x Kanton olielamp, H 64 cm. 7135
2x Kanton olielamp, H 64 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Chinese brushpot van bamboe 7136
Chinese brushpot van bamboe
Startprijs 200 EUR
Chinese kom op houten sokkel Ø 8 cm. 7141
Chinese kom op houten sokkel Ø 8 cm.
Startprijs 120 EUR
Chinese schaal Ø 23 cm. 7142
Chinese schaal Ø 23 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese drakenvaas, H 15,8 cm. 7143
Chinese drakenvaas, H 15,8 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese gemberpot Ø 12 cm. 7144
Chinese gemberpot Ø 12 cm.
Startprijs 300 EUR
2x Celadon vaas, H 18,5 - 23,5 cm. 7148
2x Celadon vaas, H 18,5 - 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR
2x Chinese dekselvaas, H 62 cm. 7152
2x Chinese dekselvaas, H 62 cm.
Startprijs 850 EUR
Chinese Fam. Verte penselenpot, H 13,6 cm. 7157
Chinese Fam. Verte penselenpot, H 13,6 cm.
Startprijs 1.000 EUR
3x Familie Rose bord Ø 22,6 cm. 7158
3x Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese theepot Ø 11 cm. 7159
Chinese theepot Ø 11 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese bronzen boeddha, H 15,4 cm. 7160
Chinese bronzen boeddha, H 15,4 cm.
Startprijs 600 EUR
2x Kleine Mei Ping vaas 7164
2x Kleine Mei Ping vaas
Startprijs 300 EUR
Chinese Fam. Verte rolvaas, H 38,5 cm. 7166
Chinese Fam. Verte rolvaas, H 38,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Familie verte bord 7172
Familie verte bord
Startprijs 120 EUR