Chinees porseleinen theebus en kan met zilver, 833/000. Cilindervormige theebus met floraal decor en een zilveren dop met parelbewerking, ø9x13 mm. En een Kang Xi kannetje met bloemdecor en een zilver...
Zes 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met peterselie decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met floraal reliëf decor. Afmeting: H 31,3 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken kist met Familie Rose plaquette. Figuren in tuin decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. 1x Imari, floraal/goud decor. 1xQueng Lung Met tuin decor en bodemmerk, enkele chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van bewapend figuur in landschap. Met reliëf. Afmeting: H 17,5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Lot met vijf 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/Tobacco leaf decor. Vier borden goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinese huanghuali houten penselenpot met reliëf tekst, voorzien van rood lakwerk figuren decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 19 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur + onderwater decor met vissen. Bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 23 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur + floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 8,7 x 5 x 7.3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Elf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen theeservies met Familie Rose floraal/insecten decor. Onder meer; Chocolade kan, goed. Melkkan, haarlijn + gelijmd. Theekan, deksel gelijmd. 7x Schotel, goed. 4x...
Chinees porseleinen stemkom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 11,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 2x Gemberpot, één deksel schade. 2x Kopje + 1x schotel Kang Xi, 17e - 18e eeuw, met bodemmerk, schotel haarlijn, kopjes minimale chips. 1x Cheng Lung...
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.
Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met Familie Rose decor. Republiek stijl. Floraal/goud/tekst + signatuur. Afmeting: H 18 - 18,6 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen warmhoudtegel. Deels opengewerkt, met draken decor. Afmeting: 27,5 x 27,5 x 3,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mille Fiori Familie Rose vaas met goudrand. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 27,4 cm. In goede staat.
Chinese, vierkant porseleinen celadon vaas met reliëf teksten in goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen diepe borden met riviergezicht/figuren/pagode decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen perzikvaas met Familie Rose decor en vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.