Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Antiek 19-delig Japans porseleinen Satsuma servies met draken, goud en figuren. Circa 1920. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen handbeschilderd bord met figuren decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Vier tekens. Floraal decor. Afmeting: ø 20,3 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal grote penselenvaas met figuren decor + bodemmerk. Haarlijn. Eén maal gele glazuur vaas met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede ...
19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met bodemmerk en figuren in tuin decor. Afmeting: 31 x ø 20 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
Tien antieke porseleinen borden met Chinese Familie Rose decors, Geisha's met bloemen. 19e Eeuw. Eén bord chip. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met floraal decor. Afmeting: 8 x ø 16 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese bronzen vazen met olifanten en floraal decor. Eén bodem gerestaureerd. Afmeting: 41 x 20 cm ø. In goede staat.
Groot oud Oosters benen plateau/basement. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Queng Lung Chinees porseleinen borden met landschappen en pagodes decor. Alle haarlijn + één gerestaureerd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Zeven maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.