Twee delen Chinees porselein. Eén grote schotel. Eén gemberpot. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met paarden decor + craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 5,3 x ø 13,7 cm. In goede staat.
Vier delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Gemerkt trekpotje, tuit beschadigd. Pijpvaas met gele glazuur, chip. Pijpvaas met blauw glazuur. Pelgrimsfles met celadon glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale trekpot met floraal decor. Chipje tuit. Afmeting: 10,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met zee-gezicht decor. Afmeting: 18 x ø 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met Chinese godheden decor. Afmeting: 25 x ø 20 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met haven/pagode decor. Octagonaal. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met floraal/vogel decor. Drie kopjes haarlijnen, schotels goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met floraal/draken/voorwerpen decor. Drie-delig. Twee soorten + bodemmerk. Afmeting: 11 x ø 10 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Octagonale Queng Lung borden, 1x grote kom, 1x vaasje met bloem decor, 3x kopjes + 1x schotel. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 21,5 cm. In...
Vierkante Chinees porseleinen vaas met salamanders en craquelé celadon glazuur. Afmeting: 10 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kraagvaas met bruine glazuur en geetst decor van vlinders en bloemen. 29x14cm in goede staat.
Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwarte kom van bisquit porselein. Met diverse Empire voorstellingen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen vazen met floraal cloisonne. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x ø 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese glazen lampenvoet met meanderende goud beschildering en houtgestoken voet. Circa 1930. Afmeting: H 86 x ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen vaas met tekst en wortelhout effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. 20cm hoog in goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop + schotels + vijf kopjes Familie Rose. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Chinese gietijzeren trekpot met noppen. Gesigneerd onder bronzen deksel. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.
Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse landschappen decors. Craquele. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese tempelhond van jade. Twee delig. Met opbergruimte binnenin. Afmeting: 28,5 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Chinese porseleinen Familie Rose kom. Met Chinese spelende kinderen decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 14,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee fijn gedecoreerde schotels met teksten en figuren + bodemmerk. En één Familie Noir drakenbord met zwarte glazuur en groene draken + zes tekens bodemme...
Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen opengewerkte rolvaas met vazen decor + tekst. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 x ø 12,3 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met zwart glazuur en floraal decor. 6,2x14.7Ø
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung dekselschaal met oren. Floraal decor. Afmeting: 11 x 22 x ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Banko Earthenware trekpot met vogel/bloem decor. Afmeting: 9 x 16 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinese Banko Earthenware trekpotjes. Divers. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Waterbak met landschap decor + bord met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3 x 23,5 x 16 cm. / 3,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 20 - ø 8 cm. Professioneel gerestaureerd aan hals, verder in goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ribbels en celadon glazuur. Afmeting: H 18 x ø 13 cm. In goede staat.
Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloesemtak decor. Eén vaas randschade, dekselvaas goed. Afmeting: 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
7x China. Bestaande uit: Zes diverse Chinees porseleinen vaasjes (o.a. parfum). En één koraal boeddha. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Chinees aardewerken schenkkan met groen/bruine glazuur, Floraal decor en schenktuit in vogelkop in sung stijl. 25cm hoog. in goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Gele porseleinen drakenkom met gele glazuur en 6 tekens en bodemmerk. 6,7x15.5Ø in goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met florale decor en tekens en een bodemmerk 7.5x Ø16,2 in goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met floraal emaille decor. Zonder bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 9 x ø 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte theebus met floraal decor. Deksel niet origineel. Afmeting: 13 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met koperbewerkt deksel voorzien van eekhoorn decor. Chip tuit. Afmeting: 9,5 x 14 x 6 cm. Verder in goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen schotels met figuren/vleermuis/goud/verte decor. Gecontourneerd. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vissende figuren en vogel decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 60 x ø 25 cm. In matige toestand.
Zeer grote Chinees porseleinen bloempot met rondom Chinese figuren en Chinese tekens. Afmeting: H 22 x ø 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen sierschotel met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 42,7 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Cheng Lung bord, haarlijn. Kleine kom met vier-tekens, chips. Grote kom met haven/pagode decor, haarlijn. Grote capucijner kom, haarscheur. Afmeting...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met floraal decor. Afmeting: 29,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met tekst en figuren in landschap decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.
Kleine oude/antieke Chinese Yixing trekpot met schrift en bodemmerk. Afmeting: 7 x 11,5 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen bloempot met tuin/vlinder decor. Afmeting: 16 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met draken in wolken decor. Met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 44,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose borden met tuindecor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote chinees porseleinen vaas met figuren en floraal decor in sung stijl. 39.5x14.5Ø in goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en 6 bodem tekens 27x13Ø in goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden. Beiden beschadigd. Afmeting: ø 21 - 21,5 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 27,1 cm. In goede staat.
Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuws koekoek-bord, beschadigd. Drie kop + schotels, 18e eeuw, Kang Xi met aalscholvers en gele konijnen, twee kopjes gelijmd, bij schotels is e...
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, koekoek in het huisje. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. Enkele minimale randglazuurschilfers. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Kang Xi porseleinen kom met bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 10,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...