Negen oude/antieke Hollandse schoolplaten. Divers. Afmeting: 80 - 110 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: IJsseldijks Thee, V.S. Pepermunt, Van Heuff Koffie-Thee. Afmeting: 34 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruideniers reclame objecten. Onder andere: Gipsen eieren in rek, decoratie + reclame artikelen in doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse antieke voorraadblikken/levensmiddelen met reclame et cetera. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Lot antiek groen emaille met goudrand, twee petroleumbranders en doofpot. Circa 1915. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Antiek kruidenierskastje. Circa 1900. Diverse inhoud, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 34 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: Smarius + twee maal Ark's beschuit. Afmeting: 41 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Van Nelle Koffie - Thee. Eén maal Aroma Extract Koffie. Circa 1930. Afmeting: 37 x 40 x 30 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal Bernsen koffie, beter koffie. Eén maal Kremer's Koffie en Theehandel N.V. Afmeting: 37 x 31 x 40 cm / 37 x 30 x 43 cm. In redelijk/goed staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Broekema's Koffie-Thee. Van den Bergh's Koffie-Thee. Circa 1930. Afmeting: 31 x 48 x 32 cm / 37 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: H. Smith Koffie Groningen. Insulinde Koffie-Thee Groningen. Circa 1930. Afmeting: 38 x 30 x 40 cm / 36 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude kruideniers snijmachines. 20e Eeuw. Geëmailleerd. Eén maal Gemerkt Standvast. Eén maal gemerkt Olland. Eén maal Unika. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
50-er Jaren Hollandse houten bus met reclame 'Kaveewee, in de lucht, te land, ter zee'. Heros gemerkt op wielen. Afmeting: 16,5 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek kruideniers Bleekers Koffie voorraadblik. Circa 1900. Afmeting: 62 x 37 cm ø. In goede staat.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.
Vijf antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Thee, cacao, pepermunt. Circa 1910 - 1930. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Van Melle's Toffee's reclame voorraadblikken. Afmeting: 24 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal antiek groen emaille voor keuken. Inclusief groen porseleinen koffiemolen. Circa 1910. In uitstekende staat. Afmeting: 17 - 40 cm. In goede staat.
Groot lot divers kruideniers antiek. Onder andere: Blikken, emaille et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Lot antiek aap-noot-mies kinderschoolborden. Zes maal diverse dozen vol papieren letters voor aap-noot-mies. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.
Lot authentieke antieke decoratieve kruideniers kaas objecten. Bestaande uit: Vier deco kazen, 1930 + kaassnijder + lithografieën kaasvoorstelling. Afmeting: 38 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Hille's Beschuit, 1920. Gulden Vlies Sigaren Fabrieken, 1900 - 1925. Afmeting: 42 x 30 x 27 cm / 28 x 56 x 30 cm. In goede staat.
Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude/antieke diverse voorraadblikken met reclame. 20e Eeuw. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke papieren reclameborden. Eén maal Deventer Koek, J. Bussink, circa 1910. Eén maal 'Het beste voedsel en goedkoop'. Afmeting: 50 x 70 cm / 60 x 43 cm. In redelijke staat.
Lot diverse voor-oorlogse blikken dozen met diverse lithografie. Onder andere: Chocolade et cetera. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Antiek papier maché slagerij toonbank varken met originele beschildering. Afmeting: 34 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Drie maal Koffie Hag. Circa 1930. Bestaande uit: Blik met nog vacuum verpakte inhoud. Koffiemolen 'Wie proeft die roemt'. Glazen reclamebord. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Vier antieke porseleinen Hollandse Bols Jenever figuren in klederdracht. Met kurk in bodem. Circa 1910. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Zestien zeldzaam antieke blikken postkaarten met diverse lithografieën. Holland. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Lot antieke jeneverflessen, Grolsch, limonade siroop et cetera. Met reclame. Sommige nog vol!! In doos. Afmeting: 38 x 50 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Doos met éénentwintig antieke voorraadblikken. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruideniers objecten met reclame. Onder andere: Gelithografeerde kaasblikken, koekblik, klokje et cetera. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Drie antieke ijzer-gevlochten kruideniersmandjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 76 cm. In goede staat.
Twaalf oude glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee boekensteunen van Hofnar Sigaren en één asbak met uil rookt 'Uiltje'. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van acht antieke delen emaille. Circa 1900- 1930. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gepolychromeerde metalen pendelaar in de vorm van een tabakrokende man. Afmeting: 36 x 18 x 3 cm. In goede staat.
Oude Duitse kartonnen gelithografeerde Adler reclame voor Instrumente und Saiten. Circa 1930. Afmeting: 47 x 34 cm. In zeer goede staat.
30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Hollands handingeschilderd reclame ontwerp. F. v/d Meulen poelier. Circa 1930. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 75 x 96 cm. In goede staat.
Grote antieke vernikkelde kruideniers dispenser voor tafelolie. Circa 1920. Afmeting: 85 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Vier oude Kwatta Cacao blikken. Circa 1920. Bestaande uit: Papier/karton reclamebord. Blikken cacao bus. Keramieken dekselpot. Kwatta Cacao blik. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek keukengerei met keramiek. Bestaande uit: Drie koffiemolens, nootmuskaat-raspmolen en een kruidenkastje. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: V.S. Pepermunt, Koek & Banket R.J. de Kroes + theebus. Afmeting: 24 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes antieke voorraadblikken. Divers. 1900 - 1940. Afmeting: 12 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...
Vier maal emaille. Zeldzame van emaille gemaakte wasmiddelenhouder, Persil, ATA, IMI. Eén zeephouder, zandloper, bakje met schepen. Afmeting: 25 - 33 cm. In zeer goede staat.
Lot van negen reclame asbakken + twee reclame kleingeld toonbank bakken + sigarensnijder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Antieke gipsen deco koe voor slagerij. Met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 31 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Oude communistische Chinese affiche met Mao Tse Tung. Vergeeld. Lithografie op papier. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Onder andere: V.S. Pepermunt. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke voorraadblikken met reclame. Onder andere: Toffee's et cetera. Leuk lot! Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse oude/antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Maggi, Honig, Toffee de Luxe. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Duitse porseleinen kinderkoffiemolen. Circa 1930. Afmeting: 15,5 x 6 x 5 cm. In goede staat.
Zeven antieke metalen kruideniersmaten. Eén met ingebouwde weegschaal. Circa 1910. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke tabak/reclame. Eén maal Uiltje Sigaren, keramieken tabakspot. Eén maal Van Nelle, reclame pop. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Lot antiek keukengerei van hout met keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.
Oud Droste Cacao blik met afbeelding van zuster met dienblad en wolkje boven het kopje. Midden 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.
Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen 1946. Ausstellung Zeitgenossische Französischer Radierungen. Voorstelling nach Decaris. Papier op linnen. Afmeting: 105 x 77 cm. In goede staat.
Oud emaille reclamebord van de A.N.W.B. - K.NA.C. Zuidsleen. Afmeting: 99 x 40 cm. In redelijk/goede conditie.
Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
30-er Jaren Fokker handgeschilderd ontwerp. 3 Waspen 425 PK. Zwart-wit op papier. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Blikken reclamebord met standaard. Circa 1930 - 1940. Holland - America Line. Ontwerp Alphons Pullaert België. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde 30-er jaren Art Deco schilderijen met oldtimers. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Twee maal antiquarische Duitse Zeppelin. Bestaande uit: Boekje 'Die Zeppeling fahrt nach Amerika uns zurück' + Grote postkaart 'Luftschiff in voller fahrt'. Verlag E. Baumann. Afmeting: 16,5 - 29 cm. ...
Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
30-er/40-er Jaren Frans emaille reclame bord. Pied Selle. Afmeting: 38 x 58 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.