Twee maal oude lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Eén maal Ritmeester Sigaren + Draisma's Levertraan. Afmeting; 35 - 40 cm. In goede staat.
Drie oude kruideniers snijmachines. 20e Eeuw. Geëmailleerd. Eén maal Gemerkt Standvast. Eén maal gemerkt Olland. Eén maal Unika. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Vier antieke porseleinen Hollandse Bols Jenever figuren in klederdracht. Met kurk in bodem. Circa 1910. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twaalf oude glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Twaalf antieke glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek kruideniers Bleekers Koffie voorraadblik. Circa 1900. Afmeting: 62 x 37 cm ø. In goede staat.
Zestien zeldzaam antieke blikken postkaarten met diverse lithografieën. Holland. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Oude ijzeren vleeshaak met kunststof slagerij decoratie materiaal. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Antieke gipsen deco koe voor slagerij. Met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 31 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Vier antieke Van Melle's Toffee's reclame voorraadblikken. Afmeting: 24 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Eén maal Dobbelmann's Tabak + Koffie Hag. Restauraties. Afmeting: 67 x 47 cm / 58 x 32 cm. In redelijke staat.
Twee oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Persil, 30-er jaren, bijgeschiderd + Maggi Aroma Spijzen, 30-er jaren, bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 40 cm / 41 x 20 cm. In redelijke staat.
Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.
Twee oude authentieke emaille borden. Bestaande uit: COOP reclame, bord rondom randen bijgewerkt + Beukenhorst Koffie-Thee Winterswijk. Afmeting: 60 x 32 cm / 38 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek dubbelzijdig emaille reclamebord 'Teintureries Réunies'. Afmeting: ø 49 cm. In goede originele staat.
Twee oude authentieke emaille reclameborden. Eén maal Delfia mengvoeders, Calvé-Delft. Eén maal Azon bleekt reiningt en ontsmet. Randen iets bijgewerkt. Afmeting: 40 x 26 cm / 47 x 32 cm. In redelijk/...
Zeldzaam antiek emaille reclamebord voor schoenpoetsmiddel. Diamantine mit Sparsieb. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 33 cm. In goede staat.
Antiek papier maché slagerij toonbank varken met originele beschildering. Afmeting: 34 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Roemar Koffie-Thee, 1915. Kanis & Gunnink Koffie-Thee, 1920. Afmeting: 41 x 37 x 30 cm / 40 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Neuteboom Koffie-Thee, 1930. Alex Meijer's Koffie-Thee Amsterdam, 1920. Afmeting: 37 x 41 x 30 cm / 39 x 31 x 43 cm. In goede staat.
Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: H. Smith Koffie Groningen. Insulinde Koffie-Thee Groningen. Circa 1930. Afmeting: 38 x 30 x 40 cm / 36 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke voorraadblikken. Bestaande uit: V.S. Medicinale pepermunt. K.W. Koffie Haarlem. Ongemerkt figuren decors. N.V. Senzora Deventer, zuivere gemalen peper. Afmeting: 31 - 38 cm. In redelijk/g...
Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Biggelaar's Thee, 1930. K. Hovens Greve Theehandel Heerenveen, 1910. Van IJsendijk's Koffie-Thee, 1910. Afmeting: 31 - 37 cm. In redelijk/goede ...