Zilverbon Hfl. 5,- gulden. Serie O, No.: 180683. 1944.
Een biljet zilverbon, groot één gulden. 1918.
Een 18e - 19e eeuwse zilveren armband en twee tien gulden biljetten van 1943 + 1953. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.
Gouden Tremissis, Byzantijn Justitiarus I. 527 - 565.
Zilveren Florijn Zwolle zonder jaar. Circa 1600.
Bankbiljet van Hfl. 10,- gulden. Nederland 1922. Arbeid en Welvaart.