Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Serie Charles Dickens borden (5x) 6133
Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 50 EUR
5 Delen Duits steengoed 6152
5 Delen Duits steengoed
Startprijs 50 EUR
Antieke Majolica onderzetter, 1915 6172
Antieke Majolica onderzetter, 1915
Startprijs 50 EUR
5x Sculpturen Lou Schwirtz 6174
5x Sculpturen Lou Schwirtz
Startprijs 50 EUR
5x Divers antiek 6199
5x Divers antiek
Startprijs 50 EUR
Lot keramiek koningshuis (5x) 6216
Lot keramiek koningshuis (5x)
Startprijs 50 EUR
4x Chinees porselein 6107
4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Majolica dekselschaal 6117
Majolica dekselschaal
Startprijs 60 EUR
2x Porseleinen schalen 6146
2x Porseleinen schalen
Startprijs 60 EUR
3x Bierkruiken 6153
3x Bierkruiken
Startprijs 60 EUR
Empire kop+schotel 6158
Empire kop+schotel
Startprijs 60 EUR
Royal Copenhagen schaal 6165
Royal Copenhagen schaal
Startprijs 60 EUR
Lot met 35 antieke wandtegels 6067
Lot met 35 antieke wandtegels
Startprijs 70 EUR
3x Engelse Staffordshire honden 6121
3x Engelse Staffordshire honden
Startprijs 70 EUR
2x Dresden figuren, 1900 6130
2x Dresden figuren, 1900
Startprijs 70 EUR
2x Plateel, Vazen 6148
2x Plateel, Vazen
Startprijs 70 EUR
4x Antiek aardewerk+ porselein 6154
4x Antiek aardewerk+ porselein
Startprijs 70 EUR
Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920 6212
Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920
Startprijs 70 EUR
2x Antieke Franse vazen 6049
2x Antieke Franse vazen
Startprijs 80 EUR
18e Eeuws Delfts Fayence bord 6058
18e Eeuws Delfts Fayence bord
Startprijs 80 EUR
Ovale Perzische tegel 6068
Ovale Perzische tegel
Startprijs 80 EUR
9x Oude wandtegels 6074
9x Oude wandtegels
Startprijs 80 EUR
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' 6084
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum'
Startprijs 80 EUR
3x Bisquit porseleinen éénhoorns 6096
3x Bisquit porseleinen éénhoorns
Startprijs 80 EUR