Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met oranje/goud florale decor. Chip aan tuit. Afmeting: 14,5 x 15,5 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Baardmankruik, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Duitse grijze steengoed baardman kruik met extra drie medaillons. Afmeting: 48 x 27 cm ø. In goede staat.

4x Antiek Bisquit porselein
Startprijs 50 EUR

Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...

2x Keramiek, Vaas/bierpul
Startprijs 30 EUR

Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Landschappen. Eén octagonaal. Eén lichte randschades. Minimale chips. Afmeting: 22,5 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Bisquit figuren, 1900
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Duits servies
Startprijs 125 EUR

Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...

Oude Chinese snuffbottle
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinese natuurstenen snuffbottle met karperdecor. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 170 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.

4x Oude Chinese kopjes
Resultaat: 130 EUR

Vier oude Chinees porseleinen kopjes met rood/bruin glazuur en zes tekens bodemmerken. Afmeting: 4,5 x 6 cm ø. In goede staat.

4x Oude Chinese kopjes
Resultaat: 170 EUR

Vier oude Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Met draken decor (2x) en druivenranken decor (2x) + eekhoorns in geel. Twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 7,2 cm ø / 4,8 x 7,1 cm ø. In redelijk/goede...

Grote oude/antieke Chinese Quan Yin
Startprijs 175 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Losse handen. Craquele. Twee chips. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Porseleinen groep, Romantisch paar
Resultaat: 200 EUR

Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

8x Oude Chinese vazen
Startprijs 40 EUR

Acht oude Chinees porseleinen vazen met Republiek decor, figuren en teksten. 20e Eeuw. Eén vaasje beschadigd. Afmeting: 7 - 25,5 cm. In redelijk/geode staat.

2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met landschappen decor. Octagonaal. Eén bord chip. Afmeting: 23,3 x 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese trekpot
Startprijs 75 EUR

Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Chip tuit en deksel. Afmeting: 10 x 10 x 14 cm ø. In redelijke staat.

Oude Chinese klapmuts kom
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen klapmuts kom met zes tekens bodemmerk, Geisha's en zotje., is professioneel gerestaureerd. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

Japanse Imari klok, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.

Grote Meissen tafellamp
Startprijs 125 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese dekselpot
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.

Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Frans porseleinen bloempot, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde Frans porseleinen bloempot met onderschotel. Met decor van landschap met herder, herderin en vee. Blindmerk P. Afmeting: 23 x 23,8 cm ø. In goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 40 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha en zotje. Chip. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In redelijke staat.

Antieke Chinese trompetvaas
Startprijs 1.300 EUR

Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen trompetvaas met hoogwaardigheidsbekleders optocht en florale decor. Prachtige kleurstelling. Gelijmd. Afmeting: 41,5 x 18,8 cm ø. In redelijke toestand.

Antieke Chinese Familie Rose vaas, 1900
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met florale/vlinders/figuren in tuin decor. Zes-tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose lamp
Startprijs 700 EUR

Grote twee-delige antieke Chinees porseleinen Familie Rose lamp. Opengewerkt, met florale/dieren decor. Zes-kantig. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 38 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese druivenschotel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

Antiek servies, 1900
Startprijs 30 EUR

Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...

2x Oude Chinese borden
Startprijs 600 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kantonese borden, 18e - 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden met figuren op terras voorstelling. Bij één bord twee minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 20,6 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met coulissen decors, landschappen, floraal. Beide haarlijn. Afmeting: 36 x 13 cm ø. In redelijke/goede staat.

Oude Chinese rechthoekige vaas
Startprijs 600 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur en bronskleurige figuren decors. Met bodemmerk. Afmeting: 25 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees vaasje
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)
Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 100 EUR

Gelijmd Familie Rose porseleinen bord met figuren en goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In matige toestand.

2x Antieke Franse Sevres vaasjes, 1900
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Franse Sevres porseleinen vazen met messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 14,5 x 7 cm ø. In goede staat.

Keramieken paard
Startprijs 25 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

2x Hollandse sierschotel
Startprijs 40 EUR

Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse flacons, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen oriëntaalse flacons in pagode vorm. Met goud decor en oriëntaalse tuin. Bij één deksel chips. Afmeting: 19 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees bord
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met Geisha's in interieur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas met hanen decor
Resultaat: 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met hanen decor, divers + floraal. Afmeting: 43 x 19 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese rijstwijnkopjes
Resultaat: 850 EUR

Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese Familie Rose borden
Startprijs 600 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Geisha's, spelende zotjes, draken en goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel met bodemmerk. Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.

Grote Herend presenteerschaal
Resultaat: 70 EUR

Grote Herend porseleinen presenteerschaal met floraal en goud decor. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel
Startprijs 30 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met Geisha, goud en bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Italiaanse sierschaal, 1960
Startprijs 50 EUR

Italiaanse porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen. Bassano. Circa 1960. Bloem beschadigd. Afmeting: 20 x ø 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Thüringen figuur
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse Thüringen porseleinen heilige Petrus. Circa 1800. Handbeschilderd. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Oud Chinees beeld
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.

Italiaanse bloemenkorf, 1960
Startprijs 40 EUR

Italiaanse porseleinen bloemenkorf met opgewerkte bloemen. Circa 1960. Handvat gelijmd. Afmeting: 27 x 16 x 23 cm. In redelijke staat.

Antiek Petrus Regout kaststel, 1900
Resultaat: 55 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.

4x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met bloem 'Make a wish', nr. 475. Jongen en meisje leren alfabet, nr. 346. Jongen met sneeuwschuiver, nr. 2036. Jongen op slee met kerstb...

5x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 80 EUR

Vijf Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Jongen met fruit in zijn hoed, nr. 435. Jongen met lam, nr. 68, voetje gelijmd. Jongen met accordeon, nr. 185. Vroeg beeldje, nr. 240/12 1955. Man met j...

7x hummel figuren van Goebel
Resultaat: 85 EUR

Zeven Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met kiespijn, nr. 533. Meisje met vlecht, nr. 489. Meisje met bloem, nr. 793. Meisje met stok, nr. 768. Meisje met pop, nr. 239. Meisje ...

6x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 65 EUR

Zes Hummel beeldjes van Goebel. Allemaal engeltjes voorstellend, waarvan er één meisje, rood met saxofoon een belletje is. Afmeting: circa 6,5 - 8 cm. In goede staat.

7x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 75 EUR

Zeven Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met stok, eerste uitgave 1-7-1995 Miltenberg. Jongen met speelgoedpaard, nr. 239c. Meisje met strik, 'a sweet offering', nr. 549. Jongen met lede...

4x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Musicerende jongen en meisje met schapen bij kruis, nr. 28. Afmeting: H 19,5 cm. Jongen als metselaar, nr. 305, afmeting: H 14 cm. Meisje met bloemen in...

2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.

Porseleinen figuur, Edele dame
Resultaat: 40 EUR

Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Bisquit porseleinen lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse bisquit porseleinen lampenvoet. Art Union of Great Britain + blindmerk. Griekse dame met maskers en boek. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese borden
Startprijs 450 EUR

Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli-stijl borden met florale decor en Swastika's. Twee borden minimale chip. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren decor + floraal. + bodemmerk. Afmeting: 20,3 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek K.P.M. porselein
Startprijs 180 EUR

Twee maal antiek Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Sauciere en schaal. Handbeschilderd met florale decor, vlinder en goud decor. Chips bodemrand sauciere. Afmeting: 25 - 32 cm. In red...

Oude Chinese Kantonese schotel, 1900
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinese Kantonese zware schotel met krijgers en bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 4,5 x 29,5 cm ø. In goede staat.

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 60 EUR

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.

Duits drakenservies
Startprijs 40 EUR

Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

2x Chineze vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen in waaiervorm en met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 36,5 x 32 x 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 245 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...

Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotten
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing met Chinese karakter tekens en bodemmerk. Eén maal Familie Rose, 18e eeuw, met Chinese optocht met figuren decor. Afmeting: ø 10,5 - ø 11,5 cm. In goed...

Jade vaas
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Porseleinen figuren
Resultaat: 70 EUR

Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Gerold Porzellan, meisje met eend. Eén maal Lladro, vrouw met meisje. Eén maal Rex Valencia, vrouw met schapen. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.

2x Porselein, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

2x Porseleinen wandconsoles
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.

Herend theeservies
Resultaat: 85 EUR

Acht-delig porseleinen Herend theeservies met ranken, goud en rozen decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon dekselpot
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Startprijs 70 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinees bord , 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.

Antieke Zwiebelmuster dekselschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.

6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oud aardewerk
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...

2x Antiek steengoed
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek steengoed. Geglazuurde potten met bruin glazuur en florale decor. Mogelijk China. Circa 1900. Afmeting: 14 - 27 cm. In goede staat.

3x Porselein, divers
Startprijs 30 EUR

Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Startprijs 40 EUR

Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

2x Antieke kastkommen, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.

3x Antieke Japanse borden
Startprijs 40 EUR

Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Perzische vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse bordjes met tuin decor. Eén Quan Lung schaaltje, gecontourneerd. Eén capucijner schaaltje met zilveren montuur, chips. Afmeting: 11 -...

6x Oude porseleinen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Zes oude Duitse porseleinen kaarskandelaren. Onder andere: Italië, Duitsland, Dresden, Thüringen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920
Startprijs 50 EUR

Zes-delige antieke Japanse porseleinen tête à tête theeset. Circa 1920. Afmeting: 18 x 30 x 25 cm. In goede staat.