Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw 6096
Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinese vleesschotel, 18e eeuw 6097
Chinese vleesschotel, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese Imari borden 6098
2x Oude Chinese Imari borden

Resultaat:

425 EUR

Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6099
Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw 6100
Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Oude/antieke Familie Rose schaal 6101
Oude/antieke Familie Rose schaal

Resultaat:

275 EUR

Oude Chinese Kantonese vaas 6102
Oude Chinese Kantonese vaas
Startprijs 70 EUR
Grote oude/antieke Swatow schotel 6103
Grote oude/antieke Swatow schotel
Startprijs 600 EUR
Verkocht
4x Chinese kommen, 19e eeuw 6104
4x Chinese kommen, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Grote oude Chinese pot 6105
Grote oude Chinese pot
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Oud Chinees Sang schaaltje 6106
Oud Chinees Sang schaaltje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oud Chinees Sang schaaltje 6107
Oud Chinees Sang schaaltje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke celadon drakenvaas 6108
Antieke celadon drakenvaas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Sang de Boeuf vaas 6109
Antieke Sang de Boeuf vaas

Resultaat:

150 EUR

Oude Chinese Ming-stijl vaas 6110
Oude Chinese Ming-stijl vaas
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Chinese vazen, 19e eeuw 6111
2x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
4x Chinese schotels, 18e - 19e eeuw 6112
4x Chinese schotels, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw  (6x) 6113
Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese Imari schotel, 18e eeuw 6114
Chinese Imari schotel, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw 6115
Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Imari, 18e eeuw  (divers) 6116
3x Imari, 18e eeuw (divers)

Resultaat:

70 EUR

Antieke Imari bloempot 6117
Antieke Imari bloempot
Startprijs 200 EUR
2x Imari porselein, 18e eeuw 6118
2x Imari porselein, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Japanse Imari lamp, 19e eeuw 6119
Japanse Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Grote Japanse Imari bloempot, 19e eeuw 6120
Grote Japanse Imari bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw 6121
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Imari dekselpot, 19e eeuw 6122
Imari dekselpot, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x Antiek Imari porselein 6123
3x Antiek Imari porselein

Resultaat:

50 EUR

Antieke Satsuma wierookbrander 6124
Antieke Satsuma wierookbrander
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Imari schotel, 19e eeuw 6125
Imari schotel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Oude Rosenthal figuur 6126
Oude Rosenthal figuur
Startprijs 50 EUR
Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel 6127
Antiek keramieken figuur, Visser aan stuurwiel
Startprijs 90 EUR
Porseleinen figuur, Eendenstel 6128
Porseleinen figuur, Eendenstel
Startprijs 50 EUR
Bisquit porseleinen veulen 6129
Bisquit porseleinen veulen
Startprijs 100 EUR
Swatow sierschotel, 17e eeuw 6130
Swatow sierschotel, 17e eeuw
Startprijs 275 EUR
Verkocht
6x kop + 5x schotels, Chinees 6131
6x kop + 5x schotels, Chinees

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw 6132
Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Quang Lung schotel, 18e eeuw 6133
Antieke Chinese Quang Lung schotel, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Capucijner kop + schotel, 18e- 19e eeuw 6134
3x Capucijner kop + schotel, 18e- 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

4x Capucijner kop+schotels, 18e - 19e eeuw 6135
4x Capucijner kop+schotels, 18e - 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Verkocht
10x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6136
10x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
5x Chinese Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw 6137
5x Chinese Familie Rose borden, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

2x Antieke keramieken vazen, 1915 6138
2x Antieke keramieken vazen, 1915
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Antieke Engelse Moorcroft schotel, 1915 6139
Antieke Engelse Moorcroft schotel, 1915

Resultaat:

50 EUR

2x Sarreguemines vazen 6140
2x Sarreguemines vazen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
5x Antiek Majolica, 1915 6141
5x Antiek Majolica, 1915

Resultaat:

80 EUR

Antieke Meissen dekselterrine 6142
Antieke Meissen dekselterrine
Startprijs 680 EUR
Verkocht
Cactus jardiniere, 1920 6143
Cactus jardiniere, 1920

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Art Deco porselein, 1920 6144
3x Art Deco porselein, 1920

Resultaat:

325 EUR

K.P.M. Servies, 1920 6145
K.P.M. Servies, 1920
Startprijs 550 EUR
Meissen servies 6146
Meissen servies
Startprijs 450 EUR
Meissen knobbelvaas 6147
Meissen knobbelvaas
Startprijs 250 EUR
2x Franse bokaalvazen, 1900 6148
2x Franse bokaalvazen, 1900
Startprijs 125 EUR
Chinese trekpot, 18e eeuw 6149
Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw 6150
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Verkocht
8x Antieke Chinese borden 6151
8x Antieke Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Verte sierschotel 6152
Oude Chinese Familie Verte sierschotel

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6153
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Lot oud/antiek jade (6x) 6154
Lot oud/antiek jade (6x)
Startprijs 180 EUR
Lot oud/antiek jade (7x) 6155
Lot oud/antiek jade (7x)
Startprijs 180 EUR
Oude Chinese celadon dekselpot 6156
Oude Chinese celadon dekselpot
Startprijs 500 EUR
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw 6157
Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oude Chinese vaas 6158
Oude Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 18e eeuw 6159
Chinese sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 6160
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2x Zeldzame oude Chinese kopjes 6161
2x Zeldzame oude Chinese kopjes

Resultaat:

900 EUR

Oud Chinees bord met tekst 6162
Oud Chinees bord met tekst
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese sierschotel, 19e eeuw 6163
Chinese sierschotel, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees bord 6164
Chinees bord

Resultaat:

140 EUR

Porseleinen vogelkooi plaquette 6165
Porseleinen vogelkooi plaquette
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinese tegel in lijst 6166
Chinese tegel in lijst

Resultaat:

725 EUR

10x Jugendstil tegels 6167
10x Jugendstil tegels
Startprijs 80 EUR
12x Antieke Jugendstil tegels, 1915 6168
12x Antieke Jugendstil tegels, 1915
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Religieus tegeltableau 1903 - 1942 6169
Religieus tegeltableau 1903 - 1942

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot lot oude/antieke tegels 6170
Groot lot oude/antieke tegels

Resultaat:

45 EUR

2x Antieke Jugendstil tegels 6171
2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot oude/antieke tegels (7x) 6172
Lot oude/antieke tegels (7x)

Resultaat:

20 EUR

Grote Italiaanse Fayence sierschotel 6173
Grote Italiaanse Fayence sierschotel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke pronk dekselvaas, 1900 6174
Antieke pronk dekselvaas, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Chinese bolvaas 6175
Oude Chinese bolvaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Keramiek, 1915 6176
6x Keramiek, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x  Keramieken boekensteunen, 1930 6177
2x Keramieken boekensteunen, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Oude Italiaanse apothekerspotten 6178
3x Oude Italiaanse apothekerspotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke keramieken piedestal 6179
Antieke keramieken piedestal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese theebus met zilver, 18e eeuw 6180
Chinese theebus met zilver, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese kom, 17e - 18e eeuw 6181
Chinese kom, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6x Chinese kop+schotel, 18e eeuw 6182
6x Chinese kop+schotel, 18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
6x Antieke hoge bekers, 18e - 19e eeuw 6183
6x Antieke hoge bekers, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

4x Antieke Chinese bekers 6184
4x Antieke Chinese bekers
Startprijs 150 EUR
2x Antiek Japans porselein 6185
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 100 EUR
Rosenburg vaas 6186
Rosenburg vaas
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Oud Herend porselein 6187
4x Oud Herend porselein

Resultaat:

40 EUR

Tegel brandmeester Enschede 6188
Tegel brandmeester Enschede
Startprijs 40 EUR
2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes 6189
2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Lot oud/antiek Hollands aardewerk (5x) 6190
Lot oud/antiek Hollands aardewerk (5x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Antieke Hollands plateel 6191
4x Antieke Hollands plateel

Resultaat:

46 EUR