Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Chinese snuffbottles 6340
5 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR
Chinese standaard, 19e eeuw 6343
Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Delftse bonbonschaal, zilv. hengsel 6364
Delftse bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR
2 Chinese vaasjes, 19e eeuw 6379
2 Chinese vaasjes, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Groen Peking glazen snuffbottle 6383
Groen Peking glazen snuffbottle
Startprijs 60 EUR
3 Diverse vazen 6384
3 Diverse vazen
Startprijs 60 EUR
2 Porseleinen Rosenthal vaasjes 6402
2 Porseleinen Rosenthal vaasjes
Startprijs 60 EUR
Bisquit porseleinen engel 6409
Bisquit porseleinen engel
Startprijs 60 EUR
2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw 6489
2 Knobbelvaasjes, Delfts blauw
Startprijs 65 EUR
Blauwe porseleinen lamp 6077
Blauwe porseleinen lamp
Startprijs 70 EUR
Sevres dekseldoos met onderschotel 6087
Sevres dekseldoos met onderschotel
Startprijs 70 EUR
Yixing theepotje 6153
Yixing theepotje
Startprijs 70 EUR
Porseleinen Goebel, meisje Lore 6173
Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6195
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes) 6206
6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes)
Startprijs 70 EUR
2 Grote Makkumse borden 6208
2 Grote Makkumse borden
Startprijs 70 EUR
2 Grote Makkumse borden 6210
2 Grote Makkumse borden
Startprijs 70 EUR
5 Delen divers Makkum 6211
5 Delen divers Makkum
Startprijs 70 EUR
Porseleinen olifant 6226
Porseleinen olifant
Startprijs 70 EUR
Porseleinen toekan 6227
Porseleinen toekan
Startprijs 70 EUR
Kleine Chinese trekpot ca. 1800 6282
Kleine Chinese trekpot ca. 1800
Startprijs 70 EUR
4 Toby Jugs 6328
4 Toby Jugs
Startprijs 70 EUR
Porseleinen serviesje met houten rekje 6400
Porseleinen serviesje met houten rekje
Startprijs 70 EUR
Chinees porseleinen vaas 6334
Chinees porseleinen vaas
Startprijs 75 EUR
Chinese hengselschaal, 18e eeuw 6030
Chinese hengselschaal, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
3 Porseleinen figuren 6088
3 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
Porseleinen Volkstedt teckel 6098
Porseleinen Volkstedt teckel
Startprijs 80 EUR
Imari olielamp 6103
Imari olielamp
Startprijs 80 EUR
Zeer grote satsuma vaas 6112
Zeer grote satsuma vaas
Startprijs 80 EUR
Ovaal tablet met 2 taartschotels 6126
Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startprijs 80 EUR
2 Delen aardewerk 19e eeuw 6132
2 Delen aardewerk 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
18e eeuwse Chinese schotel 6141
18e eeuwse Chinese schotel
Startprijs 80 EUR
Yixing theepot 6156
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Yixing theepot 6157
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Porseleinen klomp 6162
Porseleinen klomp
Startprijs 80 EUR
Antieke Weense bonbonschaal 6164
Antieke Weense bonbonschaal
Startprijs 80 EUR
4 Delen Makkum (kom/schaaltje) 6204
4 Delen Makkum (kom/schaaltje)
Startprijs 80 EUR
3 Delen Makkum 6205
3 Delen Makkum
Startprijs 80 EUR
Chinees diep bordje 6224
Chinees diep bordje
Startprijs 80 EUR
4 Imari schoteltjes en 2 kopjes 6253
4 Imari schoteltjes en 2 kopjes
Startprijs 80 EUR
Grote vaas, Aziatisch decor 6255
Grote vaas, Aziatisch decor
Startprijs 80 EUR
Chocoladekan met 4 kop&schotels 6259
Chocoladekan met 4 kop&schotels
Startprijs 80 EUR
6 V&B borden, Heinrich Unicef 6263
6 V&B borden, Heinrich Unicef
Startprijs 80 EUR
2 Chinese kop & schotels 6271
2 Chinese kop & schotels
Startprijs 80 EUR
Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr 6295
Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Startprijs 80 EUR
Grote Delfts blauwe schotel, eiervrouwtje 6296
Grote Delfts blauwe schotel, eiervrouwtje
Startprijs 80 EUR
Antieke Sammlertassen, Meissen 6304
Antieke Sammlertassen, Meissen
Startprijs 80 EUR
Petrus Regout Maastricht 6312
Petrus Regout Maastricht
Startprijs 80 EUR
6 Toby Jugs 6329
6 Toby Jugs
Startprijs 80 EUR
2 Rijstkommen (1x haarscheur) 6388
2 Rijstkommen (1x haarscheur)
Startprijs 80 EUR
19e eeuwse Chinese kom 6412
19e eeuwse Chinese kom
Startprijs 80 EUR
7 Chinese borden 6414
7 Chinese borden
Startprijs 80 EUR
Porseleinen dekselschaal 6429
Porseleinen dekselschaal
Startprijs 80 EUR
Franse fruitschaal 6432
Franse fruitschaal
Startprijs 80 EUR
Chinese vaas met figuren 19e eeuws 6433
Chinese vaas met figuren 19e eeuws
Startprijs 80 EUR
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren 6481
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR
Porseleinen sigaretten presenteerschaal 6072
Porseleinen sigaretten presenteerschaal
Startprijs 90 EUR
3 Porseleinen vogels 6090
3 Porseleinen vogels
Startprijs 90 EUR
Schuman Arzberg servies 6216
Schuman Arzberg servies
Startprijs 90 EUR
3, 18e eeuwse kop en schotels 6450
3, 18e eeuwse kop en schotels
Startprijs 90 EUR
Bierpul 19e eeuw 6015
Bierpul 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
3 Chinese borden, 18e eeuw 6045
3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Imari trekpotje 6048
Imari trekpotje
Startprijs 100 EUR
Meissen moccakan, Knaufzeit 6052
Meissen moccakan, Knaufzeit
Startprijs 100 EUR
Porseleinen  kandelaar met putti 6066
Porseleinen kandelaar met putti
Startprijs 100 EUR
Rosenthal servies 6069
Rosenthal servies
Startprijs 100 EUR
Kleine antieke Yixing theepot, China 6159
Kleine antieke Yixing theepot, China
Startprijs 100 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6190
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Royal Dux hond 6218
Royal Dux hond
Startprijs 100 EUR
2 Satsuma beelden 6251
2 Satsuma beelden
Startprijs 100 EUR
Meissen tablet, gecontourneerd 6252
Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR
Bloemvaas met onderschaal 6309
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
Bloemvaas met onderschaal 6310
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
Chinees porseleinen theepot 6330
Chinees porseleinen theepot
Startprijs 100 EUR
Blauwe Chinese tuinzetel 6385
Blauwe Chinese tuinzetel
Startprijs 100 EUR
Bloemvaas met onderschaal 6389
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
Bloemvaas met onderschaal 6390
Bloemvaas met onderschaal
Startprijs 100 EUR
3-Delig kaststel, begin 20e eeuw 6392
3-Delig kaststel, begin 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
3 Chinese vazen 6411
3 Chinese vazen
Startprijs 100 EUR
Porseleinen set in koffer 6424
Porseleinen set in koffer
Startprijs 100 EUR
4 schaaltjes familie verte 6426
4 schaaltjes familie verte
Startprijs 100 EUR
Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw 6456
Kavel Chinese kop/schotels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
2 Bloempotten blauw/wit 6495
2 Bloempotten blauw/wit
Startprijs 100 EUR
Chinese dekselvaas 6193
Chinese dekselvaas
Startprijs 110 EUR
Chinees beeld, gele mantel 6276
Chinees beeld, gele mantel
Startprijs 110 EUR
Japans beeld, meisje met groene hoed 6279
Japans beeld, meisje met groene hoed
Startprijs 110 EUR
Porseleinen plaquette, rozen 6378
Porseleinen plaquette, rozen
Startprijs 110 EUR
Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel 6062
Porseleinen KPM potpourrie-houder met deksel
Startprijs 120 EUR
Porseleinen Goebelschaal met vogel 6172
Porseleinen Goebelschaal met vogel
Startprijs 120 EUR
Wierookstandaard, bruin jade 6192
Wierookstandaard, bruin jade
Startprijs 120 EUR
2 Antieke Samson vazen 6463
2 Antieke Samson vazen
Startprijs 120 EUR
Imari bloempot 6101
Imari bloempot
Startprijs 125 EUR
Grote terracotta vaas 6194
Grote terracotta vaas
Startprijs 125 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6243
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
Porseleinen beeld, 19e eeuw 6372
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Porseleinen beeld, 19e eeuw 6373
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR