Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese kommetjes en schotels
Startprijs 60 EUR

Drie 18/19e eeuwse kleine Chinees porseleinen kop en schotels(1gemerkt) florale decors in goede staat 5x9cm

2 Japanse schenkkannetjes
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.

4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm

Petrus Regout servies
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G

Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 60 EUR

Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G

3 Chinese dekselpotten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G

7 Delen porselein, Stadt Meissen
Startprijs 60 EUR

Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G

Dresden porseleinen lamp
Startprijs 60 EUR

Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.

5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 60 EUR

Vijf delen antiek Engels Staffordshire aardewerk, twee sets honden Spaniel, en keramieken figuur klokvoorstelling 10-23cm Cond:G

Divers Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G

2 Delftse borden
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe borden met Chinees decor en geribbelde omranding(lichte glazuurschade) 23ø Cond:G

Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G

Porseleinen hondje
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G

Chinees porseleinen vaasje
Startprijs 65 EUR

Oud Chinees porseleinen vaasje gesigneerd met tekst, vogel op bloesemtak, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw 12,5cm Cond:G

Porseleinen dame met pauw
Startprijs 70 EUR

Grote Spaanse porseleinen figuur ORO platino de ley, dame met pauw en gouddecor, 15cm. Cond:G

16 Tegels tableau ster blauw
Startprijs 70 EUR

Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:R

Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.

Schaal, Arnhems plateel
Startprijs 70 EUR

Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G

2 Chinese schalen, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, 1 gemerkt en met tekst en tempelkisten, en 1 familie Roze met perzikboom, bloesems en vogel(chips en oude haarlijn) 18-19cm Cond:R/G

4 Japanse kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels met coulissen decor, figuren en landschappen in gouddecor 6x12ø Cond:G

Porseleinen beeld, auerhaan
Startprijs 70 EUR

Duitse porseleinen Auerhahn, gemerkt Neu Tettau 3502 20e eeuw in goede staat 24x21x12cm.

2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR

Twee oude porseleinen figuren, antiek, vrouw bij zuil, en DDR met putti ewn zwaan Sitzendorf 25-35cm. Cond:G

2 Engelse beeldjes, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren gemerkt M Jonge Jockey en Amazone met gouddecor 23-23,5 in goede staat CondG

Chinese vaas
Startprijs 75 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.

Kang Xi bord met bloemdecor
Startprijs 75 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.

2 Chinese dekselvaasjes
Startprijs 75 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met foohonden en floraaldecor, diepblauw(chip deksel) 8,5cm Cond:G

2 Diverse Chinese dekselvaasjes
Startprijs 75 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes, eenmaal zonder deksel, landscha/baai decor(chip bovenrand), dekselvaasje figuur in landschap decor 9-10cm Cond:R/G

Grote vaas
Startprijs 75 EUR

Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M

Chinese beeldengroep op spiegel
Startprijs 75 EUR

Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuur 20e eeuw, 1 beschadigd 5-9cm Cond;R/G

Chinese beeldengroep op spiegel
Startprijs 75 EUR

Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuren 20e eeuw, waarvan twee beschadigd 5-10cm Cond:R/G

Aardewerken mosterdpotje, vrouw
Startprijs 75 EUR

Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR

Achttiende eeuwse Chineesporseleinen trekpot Queng Lung met floraal decor (deksel niet origineel) 10x16x8,3 ø

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 75 EUR

Vijf delig 19e eeuws Delfts polychroom kaststel, gemerkt de klaauw in goede staat 21-33cm.

Antieke majolica cachepot
Startprijs 80 EUR

Antieke grote Engelse Majolica Cachepot, bloempot met rozen en ranken, kleine beschadigingen, 29xø39cm. Cond:R

2 Rosenthal borden
Startprijs 80 EUR

Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen fruitborden met kersen en bosbessen decor, omstreeks 1950, ø22cm. Cond:G

Porseleinen klomp, Dresden
Startprijs 80 EUR

Grote oude Duits Dresden porseleinen klomp, handbeschilderd met decor van bloemen en goud 20e eeuw 11x23x9cm. Cond.: G

2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G

3 Imari borden
Startprijs 80 EUR

Drie 19e/20e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, grote schotel met hemelpaard centraal, schotel met foohonden in coulissen, schotel floraal 28-31,5ø Cond:G

Diverse kop en schotels
Startprijs 80 EUR

Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...

Duitse kruiken
Startprijs 80 EUR

Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G

Fam Verte dekselvaas
Startprijs 80 EUR

Grote oude Chinese familie Verte dekselvaas met paradijsvogeldecor, en floraal decor omstreeks 1900 of ouder, deksel beschadigd 40x23øcm Cond:R

2 Imari borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari borden met floraal en gouddecor, chip en haarscheur, 22,4ø Cond:R

Porseleinen vaas, overlay
Startprijs 80 EUR

Oude Duitse gesigneerde porseleinen vaas met zilver overlay, Bavaria Jeager+Co, 1000/1000 Feinsilber omstreeks 1970, 26cm. Cond:G

Theepotje met 4 kopjes, Fam Noir
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G

3 Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Drie oude Chinese porseleinen vazen,zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G

6 Delen porselein, Stadt Meissen
Startprijs 80 EUR

Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G

4 Duitse porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, gemertk W.R(Wilhem Rex) omstreeks 1920, 4 putti met bloemen 16-17cm. Cond:G

2 Kommen, Amsterdams bont
Startprijs 90 EUR

Twee 18e-19e eeuwse porseleinen kommen, Amsterdams bont met floraal en gouddecor, beide randschade 7,5x15ø Cond;R

Chinees Fam Rose bord
Startprijs 90 EUR

Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G

Chinese bottle met prinses op paard
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, vrouw te paard onder begeleiding 20e eeuw 10,5cm Cond:G

Chinese bottle moeder en kind
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, met figuren op veranda decor 20e eeuw in goede staat 10,3cm Cond:G

2 Wit marmeren leeuwen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm

4 Chinese rijstschalen, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Vier Chinese rijstskommen, met floraal decor, chips 7-14,3ø Cond:R

2 Delftse koetjes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Delftse polychrome aardewerken koeien met boer en boerin 18e-19e eeuw gemerkt VR beschadigingen 12x20x8 Cond:R

Dresden kandelaar met figuur
Startprijs 100 EUR

Grote Dresden porseleinen 2 armige kandelaar met brons, voorstelling met tuinen, 20e eeuw , nr 11524 U, beschadigingen, 45cm. Cond:R

Majolica lampenvoet
Startprijs 100 EUR

Antieke Majolica lampenvoet met boswachter omstreeks 1900 gemerkt DEP BB 1677, 35cm. Cond:G

2 KPM schalen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse KPM porseleinen schalen omstreeks 1920 met floraal en gouddecor(bonbonschalen) 20-27cm. Cond:G

Eierstandaard
Startprijs 100 EUR

Antieke porseleinen eierhouder omstreeks 1900, ongemerkt 11x14x24cm. Cond:G

2 Meissen schalen, Rote Roze
Startprijs 100 EUR

Twee delen oud Duits Meissen porseleinen Rote Roze met goud decor. 1x cakeschaal en een presenteerschaal beide 20e eeuws 27-29 cm. Cond.G.

3 Delen Meissen Rosa Rose
Startprijs 100 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein, rode rozen decor knauf 2 borden en een schaal 24t/m 29 cm. doorsnee Cond.G.

16 Tegels tableau ster blauw
Startprijs 100 EUR

Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:G

4 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, haarlijn, randschade 16,4ø Cond;R/G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G

2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen familie Verte kommen met drakendecor 18e-19e eeuw, bij 1 kom bodem chip, 6,5xø16,3cm. Cond:G

Beeldje, Goebel
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse Goebel figuur, meisje met Cello, gemerkt Lore 249 1/98 21cm.

2 Kantonese borden, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kantonese borden met floraal en figurendecor, met geschulpte omranding, en een met hoge rand(lichte randschade) 19-21,6ø Cond:R/G

4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken)
Startprijs 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, twee 6-hoekig met chicken en florael voorstellingen(haarlijn) een floraal, chip, en schotel met wijsheren, chip, 10-11,8cm Cond:R/G

2 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap en bloesemtak decor in goede staat 6x11,5cm Cond:G

Kantonees groot bord
Startprijs 100 EUR

Groot 19e eeuws kantonees bord, met figuren in tuindecor, vlinders, vogel, floraal, gouddecor (gemerkt) 31ø Cond:G

Chinese erotic bottle
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneerd 20e eeuw Cond:G 9,5cm

Chinees erotic bottle
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneer 20e eeuw 9x5,2ø Cond:G

3 Chinese schalen, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, familie Roze met figuren, florale voorstelling en teksten, gemertk, minimale chips, 6x19x13,3cm. Cond:G

2 Aardewerken figuren Bloch/Eichenwald
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse terracotta zittende figuren met manden, gemerkt: Bernard Block Eischwald, omstreeks 1900, nr 7407 en 7408, 14-15cm. Cond:G

Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 100 EUR

Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm

Porseleinen zoutvaatje
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse KPM porseleinen zouthouder met putti en floraal decor(scherf ingelijmd) 12x13x7cm. Cond:R

Wit jade Boedha
Startprijs 100 EUR

Grote witte jade Boedha 20e eeuw, China, in goede staat, 27cm.

2 Chinese dekselpotten
Startprijs 100 EUR

Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G

2 Yixing theepotjes
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Tixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R

Grote keramiek vaas/lamp
Startprijs 100 EUR

Grote keramieken kunstenaarsvaas als lamp 20e eeuw 115x70ø Cond:G

3 Scheerbekkens
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse Franse Fayence scheerbekkens met Floraal decor, 1x gelijmd. 27-29 cm. Cond.: R-G

Majolica tuinhocker, Minton
Startprijs 110 EUR

Oude Engelse stijl Majolica planten zuil, piedestal naar ontwerp mintoa 53x34,5ø, in goede staat

Blauwe Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en floraal decor in goede staat Cond;G

Japanse vaas
Startprijs 110 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, vogel, en foohonden decor, kantonees, gemerkt, bovenrand ingekort 43cm. Cond:R

Porseleinen figuur, geweer
Startprijs 110 EUR

Russisch porseleinen figuur, gesigneerd 20e eeuw voorstellende een matroos en machinepistool 21cm

Lladro beeld, Oosterse dame
Startprijs 120 EUR

Spaanse lladro porseleinen figuur, Japanse Geisha met vaas en magnolia n 4840, 21x15,5x11,5cm Cond:G

Porseleinen siamees
Startprijs 120 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.

2 Chinese dekselpotten
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten, met tekst, vogels en bloesemtakdecor, deksel mogelijk niet origineel, 20x14,5cm. Cond:G

2 Grote blauwe borden
Startprijs 120 EUR

Twee grote antieke Chinees of Japans porseleinen schotels omstreeks 1900 met paarden en floraal decor 34øcm.

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 125 EUR

Groot porseleinen tafelstuk,eind 20e eeuw gemerkt AB met putti en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 46x41x22 Cond:G

Porseleinen vogel
Startprijs 130 EUR

Grote Goldscheider Wien keramieken Arend op rots nr 4810 87 14 MII gesigneerd Facke 27cm in goede staat

Yixing Trekpotje gemerkt.
Startprijs 135 EUR

Oude gesigneerde yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G

7 Meissen schaaltjes
Startprijs 140 EUR

Zeven delen Duits Meissen porselein 20e eeuw, 3 maal asbak, 4 maal notenschaaltje, 8-12cm. Cond:R/G

Porseleinen schaal, KPM
Startprijs 140 EUR

Antieke Duits porseleinen KPM opengewerkte bonbonschaal omstreeks 1900, handbeschilderd met floraal decor, kleine beschadigingen bovenrand, 9x19x22cm. Cond:R

Imarischotel, zilveren beugel
Startprijs 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familieroze schotel.Zilveren beugel, 835/000, met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul- en bloemversiering. (oude haarlijn) 18x27,5cm. Cond:R

Mooie kom, Amsterdams bont
Startprijs 140 EUR

Amsterdams bont, 18e-19e eeuws, porseleinen kom met landschap, floraal en gouddecor 7x14,5cm Cond:G

2 Wit porseleinen Chinese beeldjes
Startprijs 140 EUR

Twee grote Chinese wit porseleinen figuren 20e eeuw in goede staat 27cm