Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Serviesje, Royal Albert 6306
Serviesje, Royal Albert
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Wedgwood theepot, 19e eeuw 6305
Wedgwood theepot, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
KPM servies 6304
KPM servies

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6303
Wedgwood servies

Resultaat:

75 EUR

Divers Wedgwood etc. 6302
Divers Wedgwood etc.
Startprijs 35 EUR
Kavel Wedgwood 6301
Kavel Wedgwood
Startprijs 35 EUR
2 Wit marmeren leeuwen 6300
2 Wit marmeren leeuwen
Startprijs 90 EUR
Chinese kom 6299
Chinese kom
Startprijs 40 EUR
2 Chinese vaasjes 6298
2 Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR
2 Chinese cylindervaasjes 6297
2 Chinese cylindervaasjes
Startprijs 60 EUR
2 Diverse Chinese dekselvaasjes 6296
2 Diverse Chinese dekselvaasjes
Startprijs 75 EUR
2 Chinese dekselvaasjes 6295
2 Chinese dekselvaasjes
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Chinees Kang Xi trekpotje 6294
Chinees Kang Xi trekpotje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 6293
Chinees trekpotje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fam Rose vaas 6292
Fam Rose vaas

Resultaat:

120 EUR

Wit jade Boedha 6291
Wit jade Boedha
Startprijs 100 EUR
Chinees vaasje, marmer 6290
Chinees vaasje, marmer
Startprijs 40 EUR
4 Kang Xi bordjes 6289
4 Kang Xi bordjes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Kantonese vaas 6288
Kantonese vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote blauwe Wanli schotel 6287
Grote blauwe Wanli schotel

Resultaat:

700 EUR

Achthoekig Queng Long bord/schotel 6286
Achthoekig Queng Long bord/schotel
Startprijs 180 EUR
Aardewerken Quang Yin 6285
Aardewerken Quang Yin
Startprijs 35 EUR
Verkocht
3 Kleine Kang Xi bordjes 6284
3 Kleine Kang Xi bordjes

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Rijstekom, 19e eeuw, Tong Sy 6283
Rijstekom, 19e eeuw, Tong Sy

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Schoteltjes, 19e eeuw 6282
2 Schoteltjes, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Diverse kop en schotels, schelpporselein 6281
Diverse kop en schotels, schelpporselein
Startprijs 40 EUR
6 Delen Chinees porselein 6280
6 Delen Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Chinees trekpotje 6279
Chinees trekpotje

Resultaat:

320 EUR

Grote blauw/witte vaas met wijsheer 6278
Grote blauw/witte vaas met wijsheer
Startprijs 800 EUR
Verkocht
5 Chinese schoteltjes 6277
5 Chinese schoteltjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese theepot, 18e eeuw 6276
Chinese theepot, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Porseleinen beeld, auerhaan 6275
Porseleinen beeld, auerhaan
Startprijs 70 EUR
Porseleinen beeldje, tekkel 6274
Porseleinen beeldje, tekkel
Startprijs 50 EUR
Porseleinen zoutvaatje 6273
Porseleinen zoutvaatje
Startprijs 100 EUR
Lladro beeld, dame met waaier 6272
Lladro beeld, dame met waaier
Startprijs 150 EUR
Lladro beeld, Oosterse dame 6271
Lladro beeld, Oosterse dame
Startprijs 120 EUR
Lladro beeld, 2 nonnen 6270
Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 100 EUR
Terracotta strijdwagen, leeuwen 6269
Terracotta strijdwagen, leeuwen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Porseleinen putti 6268
3x Porseleinen putti

Resultaat:

30 EUR

2 Aardewerken figuren Bloch/Eichenwald 6267
2 Aardewerken figuren Bloch/Eichenwald
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Keramiek beeld, eekhoorn 6266
Keramiek beeld, eekhoorn

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Keramiek beeld, 2 dieren 6265
Keramiek beeld, 2 dieren

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen beeld, slager 6264
Porseleinen beeld, slager
Startprijs 30 EUR
Jardiniere 6263
Jardiniere
Startprijs 60 EUR
2 Wit porseleinen Chinese beeldjes 6261
2 Wit porseleinen Chinese beeldjes
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Porseleinen koffiekan 6260
Porseleinen koffiekan

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beelden, man/vrouw 6262
2 Porseleinen beelden, man/vrouw

Resultaat:

40 EUR

Porseleinen vaas, overlay 6309
Porseleinen vaas, overlay
Startprijs 80 EUR